Захід має запровадити ембарго на нафту і газ із країни-агресора

ЕКОНОМІКА
05.03.2022, 16:28
Захід має запровадити ембарго на нафту і газ із країни-агресора
Фото: Financial Times

Поточні санкції звузять і сповільнять фінансові маневри Московії, але ключове джерело потоків залишиться незмінним.

Таку думку в інтерв'ю провідному німецькому виданню "Die Welt" висловила народний депутат України з фракції "Голос" Інна Совсун.

За її словами, накладання повного ембарго на російську нафту і газ знизять ВВП РФ на 4,1% і це необхідна реакція розвинутого світу на дії окупантів.

«Надвисокі ціни на енергоносії, спровоковані зокрема шантажем і маніпуляціями пyтiна, не мають приносити шалені прибутки paшистам на ракетні залпи, що вбиватимуть наших дітей. Але час зрозуміти, що демократія, солідарність та свобода не продаються. А для Рocії енергетика – це не бізнес», – зазначила Інна Совсун.

Нардеп наголошує, що після розвалу СССР енергетика для РФ – це ще один вимір війни глобального масштабу, на який мусить звернути увагу колективний Захід.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що такий бажаний для громадян країни-агресора Совєцький Союз ось-ось повною мірою відродиться на їхній землі, включно з "залізною завісою".

Читайте також:
Світ
2 лютого американський суд вирішив конфіскувати $5,4 млн, які належать підсанкційному російському бізнесмену Костянтину Малофєєву.
вчора, 13:01
Світ
Стеля цін на нафтопродукти буде введена в дію 5 лютого 2023 року
вчора, 12:24
Опінії
Чому економіка рф залишається такою стійкою після масштабних санкцій?
01 лютого, 15:45
Світ
Агресія росії проти України спричинила кризу в місті Сурат, внаслідок чого тисячі працівників алмазної промисловості втратили роботу.
26 січня, 17:25
Економіка
Одне джерело стверджує, що Decathlon готова окремо продати свою нерухомість в рф.
25 січня, 14:35
Світ
Тегеран заявив, що «рішуче засуджує» нові санкції, запроваджені Брюсселем і Лондоном.
24 січня, 22:58