Західні політики та преса абсолютно неправильно розуміють українську дійсність

ПОЛІТИКА
07 вересня, 19:47
Західні політики та преса абсолютно неправильно розуміють українську дійсність
Фото: York Dispatch

Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на гучну заяву представників впливової балтійської Twitter-спільноти "Bad Baltic Take".

Зазначається, що більшість західного істеблішменту другий рік поспіль штампують всюди марення написані так, нібито це Україна на Росію за вказівкою Заходу і дозволила собі розкіш відмовитися від миру.

«Статті самозваних "реалістів", які заохочують угоду із РФ, яка б винагородила її агресію, завжди раптово зростають експоненціально, коли Росії потрібно призупинити визвольний імпульс України. Це так передбачувано. Вони щоразу підкидають на розгляд "червоні лінії Кремля" у слабкій спробі перешкодити українському опору геноциду з боку Росії», – йдеться у заяві.

За словами наших балтійських партнерів, на Заході панує порядок денний, сформований ще лівими інтелектуалами-антиколоніалістами, для яких рівняння на Москву означає наближення для людства "світлого майбутнього" (у катівнях ГУЛАГу – прим. ред.).

«Ці "реалісти" кажуть, що вони просто описують світ таким, яким він є – сформований "великими державами", – але вони постійно сердяться, що світ не такий, яким би вони хотіли його бачити, – і що люди в менших країнах також мають право волі. У відчайдушних спробах довести свій нашвидкуруч написаний аналіз, вони підбадьорять так звану "велику державу" і вступають у змову з нею в надії, що вона [ресурсна федерація московії – прим. ред.] зможе знищити міжнародне право, сотні тисяч невинних українців та заснований на правилах порядок співпраці суверенних держав, який є таким незручним для їхнього пафосного аналізу.

Чесно кажучи, ми недостатньо висміюємо "реалістів" за те, що вони абсолютно все неправильно розуміють про дійсність, особливо щодо війни Росії проти України. Вони не розглядають українську дійсність під російською окупацією, поки українці стикаються з масовими вбивствами, масовими репресіями, масовою депортацією, тортурами, сексуальним насильством і знищенням їхньої культури та національності. Основний аргумент західних "реалістів" полягає у тому, що Україна має погодитися на будь-який мир, але звернення до дійсності, в якій щодня перебувають українці, їм ніколи не спадає на думку. Вони віддалено байдужі до українців, це треба визнати за факт», – пояснюється у заяві.

Разом із тим медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що в уявленні більшості українців Фінляндія також являє "еталон демократії та свободи слова", насправді все не так однозначно.

Читайте також:
Економіка
Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.
вчора, 10:53
Світ
На 84-ті роковини вторгнення СССР фіни тимчасово закрили всі контрольно-пропускні пункти. Росіянам доведеться штурмувати болота й ліси.
29 листопада, 20:11
Опінії
Підлеглі російського міністра-оленяра навчилися на власних помилках. Тепер вони підключили космічну техніку з метою ескалації конфлікту.
28 листопада, 12:24
Світ
Своєю гібридною агресією у вигляді міграційної кризи Москва не лишила Гельсинкі вибору. Шляху назад немає, слід відгородитися від окупантів.
24 листопада, 10:23
Світ
Нова міграційна криза, спровокована Кремлем, ставить під загрозу безпеку Північно-Східної Європи. Росіяни завозять нелегалів до сусідів.
19 листопада, 07:51
Політика
Щоби перемогти рашизм, треба спочатку знищити його різношерстну «5 колону» в Україні. Без цієї умови українці щезнуть із мапи та з пам'яті.
16 листопада, 20:50