Захисник Полтавщини Роман Артикульний — на щиті

ПОЛТАВА
21 березня, 19:36
Захисник Полтавщини Роман Артикульний — на щиті

Семенівська громада попрощалася із військовослужбовцем, полеглим у бою за село Шевченкове на Донеччині. Воїну було 27 років.

Трагічну звістку оприлюднила пресслужба Семенівської сільської ради, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Напередодні, 20 березня, стоячи на колінах, уся громада провела свого незламного земляка Романа Михайловича Артикульного в останню дорогу.

Старший солдат, стрілець-помічник гранатометника відділення стрілецького взводу стрілецької роти служив у військовій частині А7311 від березня 2022 року. Роман Артикульний добровольцем пішов на фронт у складі Кременчуцького батальйону територіальної оборони.

«За час служби йому доводилося воювати у найгарячіших точках російсько-українського протистояння. Але життя Героя обірвалося 14 березня 2024 року у районі населеного пункту Шевченкове Донецької області. Роман Артикульний навіки залишиться у нашій пам’яті захисником миру й волі нашої Батьківщини! Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Вічна йому пам'ять і шана. Герої не вмирають», — повідомили у Семенівській сільраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглому захиснику України. Вічна шана, дяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Захисник Полтавщини Роман Артикульний — на щиті_1
Захисник Полтавщини Роман Артикульний — на щиті_3
Захисник Полтавщини Роман Артикульний — на щиті_5
Читайте також:
Некролог
Полтавщину знов огорнув сум за втратою на фронті. Наш 39-річний земляк поліг смертю хоробрих у бою проти московитів.
21 травня, 06:00
Війна
Полеглий воїн за життя став повним кавалером ордену «За мужність».
18 травня, 15:00
Некролог
Незламний захисник України до останнього подиху боронив рідну землю від ворога на передовій. Тепер він поповнив лави Небесного Воїнства.
14 травня, 19:26
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через втрату на фронті. До лав Небесного воїнства України приєднався наш земляк.
12 травня, 17:21
Некролог
Відчайдушний борець за волю України став у стрій Небесного воїнства Героїв. Наш 36-річний земляк поліг смертю хоробрих у південних степах.
08 травня, 08:09
Полтава
Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.
05 травня, 14:07