«Zалізний Тато» продовжує зберігати свій контингент у столиці

ВІЙНА
29 березня, 08:42
«Zалізний Тато» продовжує зберігати свій контингент у столиці

Звісно, інтенсивність боїв на околицях Києва поступається напрямкам, де наші захисники демонструють чудеса героїзму.

Як відомо, вражина застопорився у таких місцях, як Буча, Демидів, Дмитрівка, а з лівого берега відкинуті від Броварів. У багатьох місцях по річці Ірпінь їм не вдається перекинути бажаних переправ.

Таким чином, основний акцент робиться на укріплення вже існуючих позицій або ж розвідка нових, де могли бути запеленговані гомосексуалісти з рф. Власне, наш контингент час від часу проводить гарячі дні у парі з лопатою, зганяючи з себе десятий піт або ж розважається виходами за "нуль".

Часом, це провокує ворожу вертушку, яка нишпорить з єдиною метою – навалити по наших позиціях або знищити присутні оборонні споруди, атаку мінометного розрахунку, які не втрачають пильності разом зі своїми безпілотниками. Подекуди навіть СУшки дозволяють собі вильоти у нашому напрямку, проте тут же зустрічаються системою ППО або ж заниканими гантерами ПЗРК.

Треба бачити розчаровані обличчя цих відчайдушних хлопців, коли вони обговорюють занадто далекий прильот гелікоптеру чи не надто сміливого літака, який раптово змінює маршрут... Отже, ми чекаємо, тренуємось і чекаємо, а також багато копаємо.

Ні в якому разі не розслабляємось і не віримо у швидке настання перемоги. Будьмо уважні, друзі!

Автор – друг "Жостік", почесний редактор видавництва "Zалізний Тато"

Читайте також:
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23