«Zалізний Тато» продовжує зберігати свій контингент у столиці

ВІЙНА
29 березня, 08:42
«Zалізний Тато» продовжує зберігати свій контингент у столиці

Звісно, інтенсивність боїв на околицях Києва поступається напрямкам, де наші захисники демонструють чудеса героїзму.

Як відомо, вражина застопорився у таких місцях, як Буча, Демидів, Дмитрівка, а з лівого берега відкинуті від Броварів. У багатьох місцях по річці Ірпінь їм не вдається перекинути бажаних переправ.

Таким чином, основний акцент робиться на укріплення вже існуючих позицій або ж розвідка нових, де могли бути запеленговані гомосексуалісти з рф. Власне, наш контингент час від часу проводить гарячі дні у парі з лопатою, зганяючи з себе десятий піт або ж розважається виходами за "нуль".

Часом, це провокує ворожу вертушку, яка нишпорить з єдиною метою – навалити по наших позиціях або знищити присутні оборонні споруди, атаку мінометного розрахунку, які не втрачають пильності разом зі своїми безпілотниками. Подекуди навіть СУшки дозволяють собі вильоти у нашому напрямку, проте тут же зустрічаються системою ППО або ж заниканими гантерами ПЗРК.

Треба бачити розчаровані обличчя цих відчайдушних хлопців, коли вони обговорюють занадто далекий прильот гелікоптеру чи не надто сміливого літака, який раптово змінює маршрут... Отже, ми чекаємо, тренуємось і чекаємо, а також багато копаємо.

Ні в якому разі не розслабляємось і не віримо у швидке настання перемоги. Будьмо уважні, друзі!

Автор – друг "Жостік", почесний редактор видавництва "Zалізний Тато"

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15