150 маленьких українців насильно вивезли до Татарстану

ВІЙНА
24 серпня, 20:28
150 маленьких українців насильно вивезли до Татарстану

Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.

Свідченням є депортація 150 дітей з тимчасового окупованих росіянами Донецька, Луганська і Рубіжного до Татарстану, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Idel.Реалии".

Як вдалося з'ясувати нашим колегам-журналістам, до таборів найзаможнішої поволзької республіки привезли маленьких українців, яких нібито "відпустили на відпочинок батьки".

Понад півтори сотні дітей з Донецька, Луганська та Рубіжного приїхали до Татарстану Міністерство молоді підконтрольного Москві Татарстану пояснило викрадення дітей «потребою оздоровлення у таборах Високогірського району на літній зміні».

Знаково, але до цього підлеглі Мінніханова відзвітували про прибуття 490 юних українців із тимчасового окупованих Лисичанська і Сіверськодонецька; яка доля цієї малечі – наразі невідомо.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як Казань і Будапешт на прохання Москви домовилися торгувати краденим українським зерном.

Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48
Історія
Сумнозвісний закон «про п’ять колосків» став передвісником Голодомору
07 серпня, 12:30