150 маленьких українців насильно вивезли до Татарстану

ВІЙНА
24.08.2023, 20:28
150 маленьких українців насильно вивезли до Татарстану

Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.

Свідченням є депортація 150 дітей з тимчасового окупованих росіянами Донецька, Луганська і Рубіжного до Татарстану, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Idel.Реалии".

Як вдалося з'ясувати нашим колегам-журналістам, до таборів найзаможнішої поволзької республіки привезли маленьких українців, яких нібито "відпустили на відпочинок батьки".

Понад півтори сотні дітей з Донецька, Луганська та Рубіжного приїхали до Татарстану Міністерство молоді підконтрольного Москві Татарстану пояснило викрадення дітей «потребою оздоровлення у таборах Високогірського району на літній зміні».

Знаково, але до цього підлеглі Мінніханова відзвітували про прибуття 490 юних українців із тимчасового окупованих Лисичанська і Сіверськодонецька; яка доля цієї малечі – наразі невідомо.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як Казань і Будапешт на прохання Москви домовилися торгувати краденим українським зерном.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36