Замкова гора знову відкрита для киян
Оглядовий майданчик на Замковій горі знову доступний для відвідувачів.
Оглядовий майданчик на Замковій горі знову вільний від чагарів і кропиви заввишки з людський зріст. Ми його викосили. Приходьте! Поділ — як на долоні.
Цього разу, зважаючи на +31 за бортом, ми толоку не збирали — зробили все втрьох. Як завжди, плече підставили друзі, партнери проєкту «Україна Інкогніта» — Максим Назаренко та Yaroslav Abramov.
Могила героїв-богданівців заслуговує на те, щоб не бути серед чагарів. До 12 серпня обов'язково ще щось тут зробимо.
А на Замковій плануємо створити ще один оглядовий майданчик та впорядкувати Флорівське кладовище. Будемо збирати толоки.







Далі буде. Підтримку нам пообіцяли КНМЦ, Департамент охорони культурної спадщини КМДА та, що важливо, Володимир Наконечний — голова Подільської РДА.