«Заморожений конфлікт» — єдино можливий варіант на сьогодні, — Олеся Яхно

ВІЙНА
30 липня, 11:35
«Заморожений конфлікт» — єдино можливий варіант на сьогодні, — Олеся Яхно

Кремль не збирається йти з тимчасово окупованих ним районів Донецької та Луганської областей, збільшуючи там свою присутність.

Таку думку на сторінці у Facebook виклала кандидат політичних наук і колумніст "Останнього Бастіону" Олеся Яхно.

За її словами, Україна не має за жодних обставин поступатися у питанні звільнення та повернення власних територій, зокрема відмовитися від ратифікації так званої "формули Штайнмаєра".

«Наразі реалії зовсім інші. РФ посилює свій нагляд в ОРДЛО, у тому числі вже відкрито. А кількома тижнями раніше до реґіону зайшов російський бізнесмен Євгєній Юрченко, який тепер замість Сергія Курченка займатиметься видобувними та нафтогазовими активами (якщо вони там ще залишилися). Це я до того, що хотілося б, нарешті, почути реалістичний план від української влади по Донбасу (з урахуванням поточних реалій) без страшилок зі словом "стіна" і без створення ілюзії легкості досягнення миру», — стверджує Олеся Яхно.

Вітчизняний політолоґ переконує, що станом на тепер формат "замороженого конфлікту" виглядає єдино можливим варіантом тимчасово розв'язання проблеми, адже він по факту є таким на політичному рівні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", на Східному фронті без змін: російські аґресори тримають українських захисників під постійними обстрілами.

вибір редакції
Читайте також:
Чинний «міністр освіти ДНР» Михайло Кушаков має російський паспорт і є офіцером спецслужб РФ.
24 вересня, 15:57
Розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву окупантів.
21 вересня, 14:57
В окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.
21 вересня, 12:24
На тлі відсутності у російських окупантів будь-яких воєнних успіхів, Кремль продовжує пошук найбільш ефективної тактики дій.
20 вересня, 13:28
У Тбілісі обурені повним переходом освітніх закладів Ґальського району окупованої РФ Абхазії на російську мову навчання.
16 вересня, 08:01
Систематичне переслідування киримли на окупованому росіянами українському півострові набрало небачених до сьогодні обертів.
14 вересня, 11:36