Запоріжці б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа

05 серпня, 07:01
Запоріжці б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа
Фото: Telegram

На тлі бойових дій промислові підприємства Запоріжжя перейшли на посилений режим роботи, забувши дотримуватися природоохоронних норм.

Про це йдеться у відповідній електронній петиції на Офіційному інтернет-представництві Президента України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ініціатором став небайдужий місцевий мешканець Микита Мазура, за словами якого, на території громади погіршився допустимий за всіма показниками рівень забруднення атмосфери.

«У Запоріжжі отруєне повітря. Спека, і мешканці не можуть відкрити вікна, такого ще не було. Обличчя червоне, у всіх нежить, усі чхають, кашляють, як наче епідемія. Будь ласка, врятуйте місто! Якби не війна, то ми просто всі задихнемося. Це повна катастрофа нас заживо труять», – закликав владу свідомий запоріжець.

На ранок 5 липня електронну петицію з вимогою зупинити промисловий екотероризм, якому потурає міська рада, підписало понад 7 500 громадян із 25 000 необхідних для розгляду президентом; збір підписів триває, залишилося 76 днів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", службова недбалість співробітників Публічного акціонерного товариства "Сумихімпром" призвела до забруднення поверхневих вод.

Читайте також:
Світ
Чи замислювалися ви над тим, що робити з прочитаною друкованою пресою, аби не викидати її на смітник чи відносити на вторинну переробку?
28 липня, 17:00
Війна
Через бомбардування окупантами Азовсталі є загроза повного вимирання біоресурсу Азовського моря.
18 травня, 21:05
Світ
Найбільша річка Європи та "національне надбання" РФ у жахливому стані: замість осетрів у водоймі нині плавають купи небезпечного сміття.
18 лютого, 06:59
Світ
Це вже шостий рік поспіль, коли попередній рекорд був побитий
11 січня, 20:40
Світ
Цей кратер горить уже 50 років
09 січня, 13:52