Запоріжці б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа

05.08.2022, 07:01
Запоріжці б'ють на сполох – у місті справжня екологічна катастрофа
Фото: Telegram

На тлі бойових дій промислові підприємства Запоріжжя перейшли на посилений режим роботи, забувши дотримуватися природоохоронних норм.

Про це йдеться у відповідній електронній петиції на Офіційному інтернет-представництві Президента України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Ініціатором став небайдужий місцевий мешканець Микита Мазура, за словами якого, на території громади погіршився допустимий за всіма показниками рівень забруднення атмосфери.

«У Запоріжжі отруєне повітря. Спека, і мешканці не можуть відкрити вікна, такого ще не було. Обличчя червоне, у всіх нежить, усі чхають, кашляють, як наче епідемія. Будь ласка, врятуйте місто! Якби не війна, то ми просто всі задихнемося. Це повна катастрофа нас заживо труять», – закликав владу свідомий запоріжець.

На ранок 5 липня електронну петицію з вимогою зупинити промисловий екотероризм, якому потурає міська рада, підписало понад 7 500 громадян із 25 000 необхідних для розгляду президентом; збір підписів триває, залишилося 76 днів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", службова недбалість співробітників Публічного акціонерного товариства "Сумихімпром" призвела до забруднення поверхневих вод.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Влада міст Гельсинкі та Еспоо готується демонтувати свої очисні споруди водної мережі для подальшого транспортування до Києва.
22 березня, 19:34
Світ
Німецькі проєкти, зокрема, охоплюватимуть питання підтримки України у виконанні Паризької угоди та адаптації до наслідків зміни клімату
28 лютого, 17:20
Життя
Науковці виявили, що горіння дерев Амазонки може спричинити катастрофічні наслідки для усієї екосистеми нашої планети.
27 січня, 22:07
Життя
Пропонований перехід на сонячну та вітрову енергію може сприяти швидшому зростанню та створити шаблон для країн, які залежать від вугілля
16 січня, 15:15
Світ
Близько 6000 демонстрантів зібралися, щоб протестувати проти розширення вугільної шахти.
16 січня, 12:38
Життя
Згідно з дослідженнями змінюється поведінка дельфінів, що ускладнює їм полювання та розмноження.
14 січня, 16:34