Запорізька влада вирішила нажитися на укриттях

ПОЛІТИКА
06.10.2023, 18:06
Запорізька влада вирішила нажитися на укриттях
Фото: Facebook

Керівництво прифронтового обласного центру не припиняє ганьбитися. Цього разу чиновники хочуть в укриттях влаштувати торгові точки.

Відповідні фотодокази майбутнього популістського проєкту влади оприлюднив депутат чинного скликання Запорізької міської ради Андрій Согорін. Прикметно, що секретар міськради Анатолій Куртєв особисто лобіює проєкт.

Як свідчить поширена серед депутатського корпусу документація, понад три сотні укриттів-кіосків мають з'явитися у середмісті Запоріжжя мінімум до кінця поточного року. Водночас потенційного виконавця проєкту поки не визначено.

«Отже, в центральних районах і по проспекту, у парках і так далі у нас буде десь 300 таких «укриттів», це сьогодні вирішила сесія міськради. Дехто запитував: «А може це все ж такі кіоски?», але відповідь була впевненою — це укриття, чи все ж таки МАФкриття, вирішуйте самі», — прокоментував ситуацію депутат Андрій Согорін.

Цілком очевидно, міські чиновники Запоріжжя вигадали нову схему, як роздати землю «своїм» підприємливим ділкам у найпрохідніших точках, де у годину пік найбільша кількість городян. Бо запропоновані укриття — це швидше про бізнес на крові, ніж про безпеку і збереження життя.

Запорізька влада вирішила нажитися на укриттях_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
За авторитарної моделі, держава працюєш у парадигмі «свій-чужий». А своїх багато не буває і періодично вони стають... чужими.
01 лютого, 21:55
Економіка
Дякуємо інвест-няням із Зе-команди за збідніння населення. Ба більше: «слуги» олігархів продовжують грабувати український народ.
21 січня, 13:53
Політика
«Слуги неукраїнського народу» грають у «російську рулетку». Але замість власної скроні під дуло ворожої гармати підставляють кожного з нас.
14 січня, 17:19
Опінії
Випадок із журналістом «24 Каналу» Олексієм Печієм показав неоднорідність українського суспільства. Ура-патріотів купа, українців — катма!
24.12.2023, 19:57
Політика
Міський голова Києва заручився підтримкою депутатів, щоби продовжувати «відмивати» кошти платників податків. Українська армія зачекає...
15.12.2023, 21:42
Політика
Зе-влада боїться брати у склад делегацій на важливі зустрічі справжніх фронтовиків. Паркетні генерали у хакі Банкову цілком влаштовують.
13.12.2023, 12:42