Запорізькі «ждуни» тримають у неволі понад 1000 дітлахів

ВІЙНА
01 березня, 14:54
Запорізькі «ждуни» тримають у неволі понад 1000 дітлахів

У прифронтових населених пунктах, які перебувають під постійними російськими обстрілами, досі залишаються тисячі цивільних громадян.

Такі невтішні відомості під час першого відкритого брифінгу для преси озвучив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров. За його словами, у небезпечній зоні проживають 800 родин, які відмовляються від евакуації.

Фактично, як і у випадку з Авдіївкою, Мар'їнкою та Бахмутом, котрі російські загарбники стерли із лиця земля, у Гуляйполі, Степногірську, Оріхові, Новопавлівці залишаються чекати кращої долі потенційні колаборанти. Вони не дозволяють вивозити свою малечу у безпечні міста.

«Кожного дня ми фіксуємо понад 200 обстрілів. Цього тижня лише дві сім'ї погодились виїхати. У тій родині, яка виїхала позавчора, є дитина 15 років. Примусово евакуація не проводиться. Той контингент, який потрібно, вже вивезли.

Зараз на прифронтовій території області, де небезпечніше, ніж у Запоріжжі, залишається 800 сімей, в яких виховується трохи більше ніж 1000 дітей. Ми можемо вивезти людей, і надати все необхідно, включно із місцем поселення. Але люди свідомо відмовляються виїжджати», — пояснив Іван Федоров.

Як і годиться, «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!

Читайте також:
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54