Завершення російсько-української війни залежить від волі Кремля, – соцопитування

ВІЙНА
24 вересня, 12:13
Завершення російсько-української війни залежить від волі Кремля, – соцопитування

Більшість українців вважають, що завершення багаторічного збройного конфлікту насамперед буде залежати від влади РФ та її позиції.

Про це свідчать результати загальнонаціонального соціологічного опитування, проведеного й оприлюдненого Харківським інститутом соціальних досліджень, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Натомість майже третина респондентів указує, що конфлікт повинен бути вирішений виключно власними силами України; ще близько 15% сподіваються на зусилля європейських країн і США.

«Більш ніж половина опитаних (54%) вважають, що Київ не має йти на жодні компроміси заради завершення війни на Сході. Повернення ОРДЛО під контроль України сприймають як реальну можливість 70% опитаних, а 24% налаштовані скептично. Щодо перспектив повернення Криму, то 58% українців вважають, що таке повернення можливо, а 37% вважають Крим втраченим для України. На думку переважної більшості опитаних (74%), ініціатором створення державного плану дій по переходу від стану збройного конфлікту до миру повинен стати вітчизняний президент, незалежно від його прізвища», – ідеться у дослідженні.

Також зазначається, що найважливішими діями у питанні відновлення миру в Україні для громадян є: необхідність розробки відповідної національної стратегії (38%), а також покращення інформування людей в Криму та ОРДЛО про події в Україні (26%).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", переважна більшість жителів Маріуполя не вважає РФ країною-агресором.

вибір редакції
Читайте також:
Перед якими труднощами постануть українці та як оформити прописку ?
01 грудня, 11:37
Кожен новообраний король в першу чергу потребував грошей, які міг отримати лише від іудеїв.
30 листопада, 17:37
Думка письменника Миxaйла Веллера
25 листопада, 10:25
Академічний світ Полтави стурбований можливістю перенесення пам'ятника свині з території аграрної академії.
24 листопада, 11:15
Нам потрібно змінювати і державну політику, і структуру суспільства, систему виховання.
22 листопада, 15:45
Про "бикування" в сучасному світі.
09 листопада, 17:25