Збитки від вирубки лісів на Київщині становлять 1 млн грн, — Держекоінспекція

КРИМІНАЛ
08 жовтня, 08:01
Збитки від вирубки лісів на Київщині становлять 1 млн грн, — Держекоінспекція

Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба на сайті Державної екологічної інспекції України, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час позапланової перевірки ПрАТ "Кашперівський бурякорадгосп" було виявлено масову вирубку лісу.

«Силами підприємства знищено понад 200 дерев. Жодних дозвільних документів на рубку представники ПрАТ "Кашперівський бурякорадгосп" не мали. Внаслідок цього довкіллю завдано збитків на загальну суму 1,1 мільйона гривень», — відзвітували у пресслужбі Держекоінспекції.

Також у відомстві додають, що підготовлені їхніми співробітниками матеріали перевірки спрямовано до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями наші журналісти завітали на територію державного підприємства "Кременчуцьке лісове господарство".

вибір редакції
Читайте також:
На території Синевирської громади, де розпочато позапланову перевірку на підставі звернення громадян, виявили стихійне звалище.
07 жовтня, 14:02
Поки "президент Голобородько" переливає з пустого у порожнє, у Волинській області вже висадили перший мільйон молодих дерев.
01 жовтня, 13:30
З метою запобігти виникненню пожеж в екосистемах Полтавщини серед містян Пирятина проведено роз'яснювальну роботу.
21 вересня, 14:00
Україна запозичить досвід Німеччини у сфері деревозаготівлі, щоби зберегти природний стан предковічних Карпатських лісів.
15 вересня, 13:32
11 вересня на лимані Шагани співробітники Парку помітили зграю граціозних птахів.
13 вересня, 19:14
Хочемо ми того, чи ні, але нам на очі часто потрапляють безхребетні тварини – багатоніжки: мухоловка та сколопендра
28 червня, 10:55