Збитки від вирубки лісів на Київщині становлять 1 млн грн, — Держекоінспекція

КРИМІНАЛ
08.10.2021, 08:01
Збитки від вирубки лісів на Київщині становлять 1 млн грн, — Держекоінспекція

Чиновники готуються притягнути до відповідальності винних у незаконному знищенні деревних насаджень у Київській області.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба на сайті Державної екологічної інспекції України, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що під час позапланової перевірки ПрАТ "Кашперівський бурякорадгосп" було виявлено масову вирубку лісу.

«Силами підприємства знищено понад 200 дерев. Жодних дозвільних документів на рубку представники ПрАТ "Кашперівський бурякорадгосп" не мали. Внаслідок цього довкіллю завдано збитків на загальну суму 1,1 мільйона гривень», — відзвітували у пресслужбі Держекоінспекції.

Також у відомстві додають, що підготовлені їхніми співробітниками матеріали перевірки спрямовано до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями наші журналісти завітали на територію державного підприємства "Кременчуцьке лісове господарство".

Читайте також:
Економіка
Жителі та влада Комарської громади Донецької області стали на захист степу з метою зберегти наявну екосистему.
24 лютого, 06:51
Світ
Третю добу поспіль вогнеборці другої за величиною південноамериканської країни намагаються приборкати масштабне полум'я.
19 лютого, 13:56
Економіка
Внаслідок природних і антропогенних чинників, чисельність риби у річках України невпинно зменшується.
08 лютого, 07:42
Полтава
Правоохоронці провели превентивні заходи щодо запобігання незаконному полюванню на території Полтавщини.
21.12.2021, 15:00
Новини
Мисливці, природоохоронці та поліціянти сформували спільні рейдові групи з метою недопущення порушень правил полювання на Сумщині.
14.12.2021, 09:54
Новини
На території Синевирської громади, де розпочато позапланову перевірку на підставі звернення громадян, виявили стихійне звалище.
07.10.2021, 14:02