Зе-Україна як міні-Росія

ПОЛІТИКА
12 лютого, 17:32
Зе-Україна як міні-Росія
Фото: Bucha-Kombucha

У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.

Яскравим прикладом слугує відверто огидна ініціатива підприємців з Ірпеня, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу вітчизняної компанії.

З'ясувалося, що ділки з визволеної від російської окупації Київщини вирішили заробити гроші на пам'яті про замордованих, зґвалтованих і закатованих до смерті земляків.

Бізнесмени-"гайпожери" не придумали нічого кращого, як випустити алкогольну продукцію в ура-патріотичних барвах під назвою "Bucha-Kombucha" (тобто, "Буча-Комбуча" від назви розтерзаного торік окупантами однойменного міста – прим. ред.).

У соціальних мережах небайдужі українці вже висловили свій гучний протест із приводу відверто блюзнірського товару (див. нижче доказ – прим. ред.), від вживання якого певно будуть спалахи спогадів Бучанської різанини.

Цілком очевидно, що для виборців (чи радше лохторату – прим. ред.) "Слуг неукраїнського народу" подібна продукція зайде "на ура", як і, скажімо, торт назвою "Руїни Маріуполя" чи ковбаса "Ізюмська особлива".

Переконані, виробнику слід замислитися над зміною назви та відвідин до фахівців психіатрії задля того, бо інакше це ніщо інше, як свідчення морального падіння до рівня росіян, проти варварства якого боремося.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що внутрішній ворог під час війни небезпечніший за окупантів, або, як писав Симон Петлюра: «Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди».

Зе-Україна як міні-Росія_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32
Кримінал
П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.
27 січня, 19:30
Світ
Ульф Крістерссон потрапив у скандал, пов’язаний з виловом вугрів.
24 січня, 10:51