Зе-влада паплюжить подвиги воїнів-прикордонників

Опінії
09 січня, 13:01
Зе-влада паплюжить подвиги воїнів-прикордонників
Фото: Facebook

Спершу з дозволу віцепрезидента Андрія Єрмака сексологиню призначають послицею. Тепер якусь хвойду речницею ДПСУ...

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Нині поговоримо про Іванну Плантовську. Мені немає діла до її губ, волосся і п'ятої точки, адже у неї є суттєвий плюс, який робить її дещо краще за болгарську послицю Олесю Ілащук – ця дівчина бодай закінчила академію прикордонної служби; і співає непогано.

Але раз ти вже пресофіцер і відповідаєш за комунікацію цілого Південного регіону – того самого, який частково в окупації (Бердянськ і Херсонщина), частково у блокаді (Одещина), і щоденно обвалюється обстрілами або межує з Придністров'ям, – то курорти й Париж дуже недоречні. Так само недоречні вони щодо прикордонників.

Вони ж бо ціною життів і здоров'я давали перші бої російським преміум-елітарним російським танкістам і десантникам, які на світанку 24 лютого проривали наші кордони. Зауважу, що деякі бої були й по 2, і по 4 години.

Ці самі прикордонники обороняли Чернігів і не давали зробити з містом щось таке як Маріуполь. Чернігівських прикордонників обстрілювали з неба; хтось не пережив перші години, хтось був сильно поранений, але оперативно підірвали міст через Дніпро із ЗСУ і це затримало рашистів у швидкому просуванні на Київ.

Ці самі прикордонники билися за Маріуполь, їм ампутували руки й ноги, а потім – були жахи полону. Ці ж самі прикордонники вибивали рашистів із сіл на Харківщині (є відео, де бої за траси такі, що Стівен Спілберґ би позаздрив!), криє російська арта, а вони виносять поранених і далі іде стрільба, щоби убезпечити Харків.

Ті ж прикордонники є на Бахмуті, де приймають надтяжкі бої. Ось свіжа новина (буквально чи не 2 годин давності): прикордонники під Бахмутом захопили опорний пункт рашистів і ті ж прикордонники з Глухівщині нерозбалувані тачками та мавіками – радіють, як діти подарункові; хоча у них там важлива траса, яку одною з перших прорвали окупанти уранці 24 лютого.

До чого це я?

У нас дуже і дуже багато загиблих прикордонників. І фотки в лабутенах із Парижа від комунікаційника, який відповідає за Бердянськ, Херсонщину та Одещину – це нерозуміння моменту і відповідності.

Міксер в очі та блендер в мозок. У нас он тільки повертають з полону змарнілих прикордонників з острова Зміїний, а прессекретарка постить фото з одного із найдорожчих міст світу; і загалом у 2022 році в її профілі було мало контенту, адекватного до подій і посади.

Що ж робити, якщо ти молодий і хочеться фоток, бо зараз напишуть, що може, я «заздрю молодості, успішності й красі» (ха-ха, валяюсь на підлозі). Скажу одне – фото на пам'ять можна робити, але є фото для приватного архіву і поки для шухляди; особливо, якщо ти прямо зараз офіційний голос і лице прикордонників, тих, які зараз у шаленій січі проти рашистів.

Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32
Кримінал
П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.
27 січня, 19:30