Зе-влада поклала око на Полтавський ГЗК

КРИМІНАЛ
20 лютого, 14:52
Зе-влада поклала око на Полтавський ГЗК
Фото: Останній Бастіон

Адвокат Наталя Пушина зауважила — справа проти Костянтина Жеваго є повністю сфальсифікованою. А отже, безперспективною.

Про це захисниця олігарха-втікача заявила у прямому етері телеканалу «Еспресо». Пані Пушина наголосила, що справі штучно намагаються не дати просуватися із метою тиску безпосередньо на родину Жеваго.

Зазначається, що правоохоронні органи розслідують махінації олігарха вже понад 4 роки. Незабаром результати мають бути передані співробітниками ДБР до суду або ж зупинити провадження чи звернутися із клопотанням продовжити строк досудового розслідування до 12 місяців.

«Дивлячись на те, що відбувається у вітчизняній судовій та правоохоронній системі, сьогодні говорити про рівність прав громадян перед законом — просто невдячна справа. Тому ми чудово розуміємо, що і наша справа є безперспективною. Я гадаю, правоохоронні органи України це розуміють. Вони чудово знають, що ця справа є сфальсифікованою. Втім, справа Жеваго комусь потрібна, і її штучно тримають лише з однією метою — тиску на нашого клієнта», — прокоментувала ситуацію адвокат олігарха.

Також в етері було висловлено припущення, що чинна влада руками підлеглих їй силовиків прагне змін власності корпорації Ferrexpo. На жаль, пані Пашина не уточнила імена та прізвища, вочевидь побоюючись репресивних методів, які застосовує проти конкурентів Зе-команда в особі Олега Татарова.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» укотре нагадує своїм читачам, що Жеваго навмисно робить банкрутом Полтавський ГЗК. Таким робом олігарх намагається уникнути боргових зобов'язань перед іноземними інвесторами.

Читайте також:
Політика
Невже олігарх-утікач вирішив «кинути» своїх іноземних інвесторів? На жаль, факти свідчать саме про це.
15 лютого, 13:42
Кримінал
Чоловіки, що вбили правоохоронця та поранили його напарника на Вінниччині, можуть бути військовими. Триває розшук підозрюваних.
вчора, 13:14
Кримінал
Він організував схему переправлення призовників через кордон.
19 квітня, 15:14
Кримінал
Кремлівські карателі не припиняють переслідування за інакодумство. Під гарячу руку режими потрапляють всі, кому важлива свобода.
19 квітня, 12:38
Кримінал
Аудиторська компанія AC Crowe Ukraine зафіксувала відтік активів на суму понад 1 мільярд 342 мільйони 900 тисяч гривень.
19 квітня, 09:28
Кримінал
Термін попереднього запобіжного заходу уже закінчився, а нові зобов’язання на нього не наклали.
17 квітня, 17:25