Зеленський будує БІЛОРУСЬ 2.0, - Гео Лерос

09.01.2023, 09:05
Зеленський будує БІЛОРУСЬ 2.0, - Гео Лерос

Кадри на керівні державні посади підбираються за принципом мафії: якщо людина віддана і знає, як грабувати, вона отримає підвищення.

Народний депутат України Гео Лерос повідомив про побиття чоловіка агентами силової структури з метою примусити того вчинити проти нього провокацію. Як відомо, завгосп Банкової ненавидить Гео й намагається йому помститися, відколи Гео оприлюднив так звані “плівки Єрмака”.

Гео Лерос: - Питання часу, коли команда Зеленського зрозуміє, що треба позбавлятися від людей, які їм заважають. ... Нема до кого звертатися. На це мала би реагувати СБУ, але вона толерує ці дії й за вказівкою Банкової це все робить. Тож як вони проти себе це розслідуватимуть?!

Унікальна влада в руках Зеленського і Єрмака зносить їм дах, і з огляду на воєнний стан усе сходить їм з рук — їхні дії, закони, які вони ухвалюють, сходять їм з рук.

Я знаю, що журналістам погрожували відправити їх у найгарячіші точки, якщо вони почнуть висвітлювати певні події. Те, що в нас зараз війна, - не привід закривати очі на певні події. Треба пам’ятати, з чого починав путін, перш ніж став тираном. Мені б дуже не хотілося, аби за абсолютної влади у своїх руках Зеленський теж став тираном для громадян цієї країни.

...Найгірше, що наші партнери теж бачать, що коїться в країні, як затискається свобода слова.

Я впевнений, що, якщо ми не будемо цього висвітлювати, то це питання часу, коли вони від нас відвернуться. Історія з розграбуванням гуманітарної допомоги губернатором Зеленського Старухом у Запорізькій області. Понад 280 вагонів — ВАГОНІВ! Сотні фур розграбовано і продавалися. Що Зеленський зробив? Нічого! Він не відсторонив Старуха!

Чи історія Різниченка, губернатора Дніпропетровської області, який на свою коханку виписав підряд на півтора мільярда гривень. Зеленський відсторонив його? Ні, не відсторонив. Ба більше, перед Новим роком фірма Різниченка отримала ще мільйон.

Це свідчить лише про одне: що він сам є частиною цих схем, Якщо він не прибирає людей, відверто замішаних у корупції, він сам є частиною цієї корупції. Кадри на керівні державні посади підбираються за принципом мафії:

Якщо людина віддана і знає, як грабувати, вона отримає підвищення.

Та сама історія з Мецгером. Нечувана історія: людина побила журналістів європейського видання, отримала штраф кілька сотень тисяч гривень і... отримала підвищення! Мецгер очолив Укрфінжитло, на яке виділено 50 мільярдів гривень з держбюджету! Цю людину треба було з ганьбою вигнати або зачинити у буцегарні.

Це означає лише одне: що пріоритет віддається людям відданим, котрі знають, як грабувати.

Курбанова: - Якщо дивитися “об’єднані телеканали”, то Єрмак, ОП, Кирило Тимошенко, Подоляк тощо — це ті стовпи, на яких тримається наша країна...

Гео Лерос: - ...Якщо згадати приклади країн, де були диктатори — Чаушеску, приміром, лукашенко, путін, ці всі люди прагнуть об’єднати країну навколо однієї персони — навколо себе. На росії пропаганда поширює наратив “Не буде путіна — не буде росії”. Сильні лідери, які поважають закон і державні інституції, об’єднують країну навколо ідеї.

Те, що робить Зеленський зі своїм, вибачте, ср..ним Телемарафоном, - він намагається об’єднати все навколо себе.

Це перша ознака диктатора, і це тільки початок.

За кілька хвилин до етеру побачив, що телеканал Рада присвоїв звання “Обличчя року” Кирилові Тимошенкові. З цього можна сміятися, але канал Рада віддав підряди майже на 180 млн. грн. компаніям, які з ним афілійовані, - журналісти робили розслідування.

Як можна?! Це просто плювок в обличчя кожному, хто захищає нашу країну, хто допомагає її захистити. А ці люди, користуючись важким становищем країни, й далі намагаються зосередити всю владу у своїх руках, щоб далі безкарно грабувати.

Курбанова: - Члени ОПЗЖ у Верховній Раді повністю співпрацюють з офісом президента, представники фракції СН і голова цієї фракції кажуть, що не треба забирати в них мандатів, бо вони чудово працюють. Це підтверджує той факт, що Зеленський з усією своєю командою є частиною пропагандистської машини, як і пропагандистська машина, яка сидить у ВР під назвою ОПЗЖ.

І це просто мімікрія, коли люди роблять із себе псевдопатріотів, б’ють себе у груди й кажуть, що вони “за Україну”. Згадаймо бодай Ірину Верещук, яка на початку своєї каденції висміювали факт отримання Томосу, а тепер вона написала пост про Томос, як довго, мовляв, ми його чекали, і не просто написала, але й поставила туди фото Зеленського, який, за її словами, доклав найбільше зусиль, щоби ми отримали визнання нашої незалежної церкви. Щодо цинізму влади, на каналі Рада є рознарядка: вони мають десь тричі на годину показувати Кирила Тимошенка.

Гео Лерос: - ...Є купа справ проти чинних військових — генерал Кривонос, генерал Марченко... Чому ОПЗЖ винесено за дужки? Той же Юрій Бойко 25 чи 26 лютого, коли вся країна палала, коли вбивали наших людей, коли сюди заходили російські війська, він вмикався до російських пропагандистів і з посмішкою розповідав про ситуацію в Україні. І він чомусь жодної справи за це не має! ...

Щодо співпраці влади з ОПЗЖ: з ними домовилися відкрити ще один канал, який долучився до загальнонаціонального Марафону. От каналам Прямому, 5-му постійно кажуть, що місця немає, а для інших воно, звичайно, знаходиться. Якщо Раду запущено під Кирила Тимошенка, то цей канал запущено під Андрія Єрмака.

Наскільки кажуть мої інсайдери, за все це платить платформа “За життя”. Гроші, у принципі, не пахнуть, і, якщо вони потрібні на власний піар, то, скоріш за все, державні кошти є під пильним наглядом західних партнерів. А от коли гроші ОПЗЖшно-російські, то на піар їх можна брати.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Зеленський і його оточення точно знають, що вони нелегітимні після квітня-травня і шукають будь-який шлях консервації влади
вчора, 17:50
Опінії
Зеленським легко маніпулювати та розгойдувати його психіку, щоб він не заважав Єрмаку з Татаровим і далі правити країною від його імені.
вчора, 09:24
Політика
Політичне ГУР блогера Буданова задублювало функції ДЗНД і ДКР СБУ.
29 лютого, 17:05
Опінії
Ті, хто вимагає виконання Конституції України, чи ті, хто відмовляються звернутися в Конституційний Суд, щоб отримати роз'яснення її норм?
29 лютого, 09:56
Політика
У травні Володимир Зеленський має здати повноваження — Дмитро Разумков.
15 лютого, 15:35
Політика
Позаконституційний завгосп Єрмак послав послів готувати саміт миру.
13 лютого, 16:08