Зеленський істерично зреагував на рішення мера Черкас послабити в місті карантин

ПОЛІТИКА
01.05.2020, 19:08
Зеленський істерично зреагував на рішення мера Черкас послабити в місті карантин
Фото: youtube.com

Зеленський прикрившись СБУ і МВС передав «полум'яний привіт» Бондаренку.

Володимир Зеленський у себе на сторінці у Фейсбук відреагував на рішення мера Черкас щодо послаблення карантинних обмежень раніше 11 травня.

За словами гаранта, рішення про послаблення карантину в Черкасах, раніше запланованого урядом терміну, є нічим іншим, як спробою мера міста зробити політичний рейтинг.

«Окремий полум'яний привіт особисто від президента, а також Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України я хочу передати меру міста Черкас, який разом з міською радою загубили календар та збиралися пом'якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це спроба заробити політичний рейтинг ціною життя та здоров'я жителів міста. Це буде мати відповідні юридичні наслідки», – заявив Зеленський.

Як відомо, 30 квітня Черкаська міська рада ухвалила рішення щодо послаблення карантину у місті раніше 11 травня. Місцева влада дозволила з 1 травня відновити роботу непродовольчих магазинів, ринків, парків і скверів, а також літніх майданчиків кафе і ресторанів.

Нагадаємо, раніше, Анатолій Бондаренко, відповідаючи на погрози Арсена Авакова, заявив, що його не вдасться залякати й нагадав високопосадовцям про Революцію Гідності.

Щодо Володимира Зеленського, то він вже не перший раз відзначається доволі істеричною реакцією.

Так, восени минулого року Зеленський приїхав у с.Золоте-4, де добровольці та ветерани виступали проти відведення українських військ, в розмові з одним з них прорік: послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь.

вибір редакції
Читайте також:
Трагікомедія на чотири дії.
01 травня, 13:38
Володимир Зеленський знову хоче "побачити мир" в очах Владіміра Путіна і домовитися "десь посередині".
30 квітня, 09:42
Останній указ "гаранта" – це справжній "тріумф волі", після якого "зелений Фюрер" немає наміру зупиняти новий "турборежим".
06 лютого, 14:26
Володимиру Зеленському радять переглянути популярний серіал "Механізм" про десятирічне антикорупційне розслідування у Бразилії.
04 січня, 10:29
Байден? Путін? Лєнка? Пороше-е-енко?!
02 січня, 11:48
І мріємо «по-дівчачому»…
30.12.2020, 09:18