Зеленський не налаштований на введення західних військ в Україну

Опінії
15 травня, 20:36
Зеленський не налаштований на введення західних військ в Україну
Фото: Facebook

Коли державою керують блазні, яким байдужий патріотизм та інстинкт самозбереження, чекайте на біду. В Україні біда вже 5-й рік поспіль.

Громадський діяч

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Чому Президент України чи Верховна Рада не можуть звернутися до союзників з проханням ввести війська союзників на територію України? Хіба це так складно?

Минулого року, пам'ятаю, активно обговорювався механізм допомоги Молдові з боку України в разі загострення там обставин. Тоді тамтешня шорівська опозиція серйозно розкачувала Кишинів.

І тоді ж звучало про те, що Майя Санду, президентка Молдови, може одноосібно попросити про введення військ, а потім, навздогін, парламент ратифікує угоду.  То чому зараз наша країна не може про це попросити?

Чи чому ми не наймаємо військовиків за кордоном? Ми ж можемо припинити будувати розв'язку на Оболоні, наприклад, за 2 мільярди гривень, або дорогу на курорт на Закарпатті за 0,5 мільярда гривень.

Чи скасувати тендери на 6 мільярдів гривень на будівництво і ремонт доріг на Дніпропетровщині, які не виконують функції оборонно-захисних комплексів. І витратити ці кошти на оплату інших потреб.

Тим більше, що монобільшість керується у ручному режимі та проголосує тоді й так, як скажуть.

Я розумію, що це банальні питання. Я не знаю, як це все зробити правильно, в умовах тотально вичищеного інфопростору і заборони виїзду за кордон задля постійної роботи з партерами навіть «слуг».

Але ж має бути якийсь притомний вихід, окрім наших втрат на полі бою та в тилу! Чому не звернутися до урядів інших країн з проханням про допомогу військовими?

Мабуть, відповідь така: для цього потрібно, щоб українська влада була українською!
Читайте також:
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29
Війна
Замість розбудови оборонних укріплень на кордоні із РФ і Білоруссю влада готувалася до шашликів. Нині криваві шашлики смажать у Вовчанську.
15 травня, 13:43
Політика
Пропаганда є мистецтвом сфотографувати чорта без копит і рогів. Власне тим, що Зе-влада демонструє у телемарафоні. Тож, несемося...
06 травня, 07:01
Історія
Як недонавчений, а зчаста безграмотний, охлос привів до влади кодло хапуг, так і у науку потрапили українофоби. Всім їм муляє наше минуле.
03 травня, 20:27
Полтава
Як доводить історія, депутати із чиновниками — дзеркало суспільства. Відтак немає сенсу нарікати на владу, коли виборці такі ж дýрні.
02 травня, 06:00
Опінії
Коли Зе-влада поганою мітлою винесла всіх старих досвідчених військкомів, заодно й «виплеснула дитя з водою». Система зламалася...
30 квітня, 13:36