Зеленський після сходки з олігархами зібрав «слуг», щоб продавити ринок землі та статус ОРДЛО – ЗМІ

ПОЛІТИКА
16.03.2020, 22:56
Зеленський після сходки з олігархами зібрав «слуг», щоб продавити ринок землі та статус ОРДЛО – ЗМІ
Фото: radiosvoboda.org

Коронавірус створює зручний момент для введення Радою надзвичайного стану та прийняття вкрай непопулярних рішень.

Володимир Зеленський 16 березня, після обід, зібрав олігархів і великих бізнесменів в Офісі президента. Свідками їхнього публічно не анонсованого візиту на Банкову стала знімальна група програми «Схеми: корупція в деталях».

Близько 17-ї години на територію Офісу президента заїхала автівка олігарха Ріната Ахметова, повідомляє журналіст Михайло Ткач. Згодом знімальна група «Схем» зафіксувала тут кортежі власника холдингу DCH Олександра Ярославського і засновника холдингу «Кернел Групп» Андрія Веревського та олігарха Ігоря Коломойського.


Журналісти попросили Офіс президента надати повний список учасників зустрічі та перелік запитань, які на ній обговорювались.

Відразу після зустрічі з олігархами в Офісі президента розпочалася зустріч фракції «Слуги народу» із Зеленським. «Гарант» намагається не допустити розколу й отримати голоси, яких не вистачає для створення ринку землі.

Про це, зокрема, написав у себе на сторінці у Фейсбук головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

«Сьогодні о 19.30 фракція «Слуг народу» збирається в Офісі президента на зустріч. Володимир Зеленський має намір придушити всі виступи депутатів проти підписаного Єрмаком і Кучмою протоколу в Мінську і проти звільнення Сивохо», – написав він.
За даними Бутусова, Зеленський збирається натиснути на незгодних депутатів, щоб вони не створювали окрему платформу.

«Також Зеленському потрібен діалог із фракцією, щоб продавити голосування за закон про землю. Президент має намір провести його максимально швидко. А у фракції на підтримку законопроекту було лише 160-170 голосів. Тому в суботу президент домовлявся з кураторами та власниками депутатських груп», – стверджує Бутусов.

За даними журналіста, раніше домовитися з депутатами Зеленському не вдавалося, і більшості для ухвалення закону про землю у нього немає. «Побачимо сьогодні, наскільки переконливий буде Зеленський для своїх депутатів, які починають діяти самостійно, оскільки бачать відсутність системного управління зверху», – підсумував Бутусов.

Після зустрічі слуг у Зеленського голова ВР Дмитро Разумков збирає голів парламентських фракцій і депутатських груп на нараду о 23:00 Разумков запросив керівників парламентських фракцій і депутатських груп для проведення наради перед позачерговим засіданням ВР, яке відбудеться у вівторок о 8:00.

Інформацію агентства підтверджує і голова фракції «Голос» Сергій Рахманін. У своєму пості у Фейсбук він підтвердив нараду у Разумкова.

«Голова Верховної Ради проти ночі оголошує нараду. Подейкують, за участю Кабміну та РНБОУ. Зеленський анонсує низку обмежувальних заходів і закликає ВР працювати в пленарному режиму», – написав Рахманін.

Він зазначив, що надзвичайний стан – це завжди обмеження прав і свобод. Це заборона страйків і масових заходів. Це можливі обмеження у пересуванні, табу на проведення виборів, додаткові повноваження силовиків та інші ласощі.

«І якщо влада наважується на введення надзвичайного стану, це означає, що без обмеження прав громадян вона не може впоратися із якоюсь проблемою. Надзвичайні проблеми не обов'язково розв’язувати з допомогою надзвичайного стану. НС – це край, останній патрон, коли інші варіанти вичерпані».

Нагадаємо, ми повідомляли, що під прикриттям новин про коронавірус уряд передав на приватизацію ще 435 державних підприємств. А також, що у Мінську Кучма та Єрмак домовились закінчувати війну на Донбасі на умовах РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Під час війни ціни і попит на землю зростають щомісяця. Найбільше продають у Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях
18 квітня, 17:47
Політика
При цьому, московитам значно занизили орендну плату за землю.
01.11.2023, 20:05
Полтава
На Полтавщині було зареєстровано 7359 земельних угод
07.06.2022, 13:47
Економіка
Найдорожче товарну землю продають на Сході України, де середня ціна ділянки складає понад 150 тисяч гривень незалежно від її розмірів.
18.02.2022, 11:03
Економіка
За 7 місяців від старту продаж сільгоспземель було продано на понад 3,6 млрд грн.
06.02.2022, 15:37
Економіка
Цьогоріч вартість земельних угідь в Україні може істотно змінитися у бік здорожчання кожного другого гектару на 10-15%.
19.01.2022, 07:42