Зеленський відсторонив Олександра Тупицького від посади судді КС на два місяці

ПОЛІТИКА
29.12.2020, 21:17
Зеленський відсторонив Олександра Тупицького від посади судді КС на два місяці
Фото: Голос

Рішення прийнято за клопотанням прокурора близького до одіозного Портнова.

Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці.

Зазначається, що відповідне рішення було ухвалене після отримання та опрацювання фахівцями Офісу Президента (командою Смирнова – раніше адвоката відомого рейдера Корбана та сепаратиста Єфремова-ред) клопотання Офісу Генерального прокурора, підписаного виконувачем обов’язків Генпрокурора, про відсторонення судді КСУ Олександра Тупицького від посади строком на два місяці. 

Раніше коментуючи можливість подібного рішення у КС назвали його неконституційним.

Цікаво, що в.о., який підписав клопотання  – це Олексій Симоненко – людина Олега Татарова і Андрія Портнова, він готовий робити все, що скажуть останні.

Нагадаємо, що Портнов працював заступником голови Адміністрації Президента України часів Януковича, він тоді відповідав як раз за судочинство. А ще за виконання інших “делікатних” доручень.

Нагадаємо також, що корупційною справою згаданого нами Олега Татарова нині активно займаються в НАБУ.

Не лишилися в стороні від батлу всіх проти всіх численних "правоохоронних органів" і в поліції. Сьогодні, 29 грудня, слідчі поліції прийшли в будинок до колишнього власника компанії "Укрбуд" Максима Микитася, який дав свідчення проти заступника глави Офісу президента Олега Татарова.

Щодо Тупицького, то проти нього теж порушено кримінальну справу і його викликали до суду. Але він уникає зустрічей із суддями. Ось така "Санта-Барбара" закрутилася.

Далі, мабуть, буде.
 

Читайте також:
Політика
Одна із причин, чому тиранія і диктатура досі не зацементувалися в Україні, полягає у правопохоронцях. Вони завжди перебріхують закони.
19 січня, 14:23
Політика
Попри заборони, депутати від «Слуги народу» є кандидатами на посаду судді Конституційного суду.
24.10.2023, 12:28
Політика
Автори Основного Закону Хмара і Шишкін встали під час виступу Зеленського в Раді в футболках: "Зе! Вбивця Конституції"
28.06.2021, 14:15
Полтава
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ПОЛТАВИ УСТАНОВИВ НЕКОНСТИТУЦІЙНІСТЬ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ, ВСТАНОВЛЕНИХ КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
19.04.2021, 14:05