Зеленський зустрівся з усіма рабинами України, про визнання Голодомору Ізраїлем не йшлося

ПОЛІТИКА
26 серпня, 10:37
Зеленський зустрівся з усіма рабинами України, про визнання Голодомору Ізраїлем не йшлося

На думку "гаранта", в Україні немає єдиної української нації, а є багато різних людей, багато національностей і віросповідань.

Відповідний фотозвіт із зустрічі Володимира Зеленського та Андрія Єрмака ввечері 25 серпня оприлюднили на офіційному сайті Офісу президента.

Головним питанням зустрічі з рабинами стало прохання "гаранта" про допомогу духовних лідерів єврейства щодо уникнення масового скупчення людей під час святкування Рош га-Шана в Умані.

Прикметно, що думку міського голови Олександра Цебрія, який пообіцяв не пускати до Умані прочан-хасидів, котрі можуть погіршити наявну санітарно-епідеміологічну ситуацію, ні Зеленський з Єрмаком, ні рабини проігнорували.

Крім того, на зустрічі обговорили питання створення меморіалу Бабиного Яру у Києві, що має вшанувати жертв Голокосту.

«Президент поставив чітке завдання Офісу президента та Кабінету міністрів, аби меморіал почали будувати в короткі строки. Зараз є обговорення проєктів. Це трагедія, яка відбулась у нас, і наш обов’язок – увіковічити пам'ять людей, які загинули в Бабиному Яру», – повідомив Андрій Єрмак.

Важливо підкреслити, що про закатованого гітлерівцями 621 члена ОУН, серед яких і відома українська поетеса Олена Теліга разом із чоловіком, в Офісі президента забули згадати.

Ймовірно, щоби не дратувати представників впливової єврейської громади України.

Між тим зауважимо, що тоді, коли низка єврейських організацій спекулює на темі Голокосту, влада Ізраїлю досі не хоче визнавати Голодомор 1932-1933 років в Україні актом спланованого геноциду.

Читайте також:
У 1918 році козаки Петра Болбочана визволили Гребінку, Лубни, Ромодан і Полтаву.
04 жовтня, 15:19
Перший був переважно локальним явищем за царської Росії, другий — за СССР набув тотального характеру.
18 вересня, 14:00
Тоталітарна ідеологія з її символами та доктриною має бути заборонена законом, а Голодомор — визнаний актом спланованого геноциду.
14 вересня, 12:34
У Вільнюсі провели урочисті заходи з нагоди 506-річчя знаменної події у нашій спільній історії — битви під Оршею.
10 вересня, 08:48
На 30-му році незалежності Україна досі не змогла розвіяти брехню про "визволення" Червоною армією і діяльність так званих "партизан".
03 вересня, 09:31
Пирятинська влада й ветерани бойових дій розглянули питання створення у місті алеї пам’яті полеглих на Донбасі військовослужбовців.
26 серпня, 08:49