Зеленський зустрівся з усіма рабинами України, про визнання Голодомору Ізраїлем не йшлося

ПОЛІТИКА
26.08.2020, 10:37
Зеленський зустрівся з усіма рабинами України, про визнання Голодомору Ізраїлем не йшлося

На думку "гаранта", в Україні немає єдиної української нації, а є багато різних людей, багато національностей і віросповідань.

Відповідний фотозвіт із зустрічі Володимира Зеленського та Андрія Єрмака ввечері 25 серпня оприлюднили на офіційному сайті Офісу президента.

Головним питанням зустрічі з рабинами стало прохання "гаранта" про допомогу духовних лідерів єврейства щодо уникнення масового скупчення людей під час святкування Рош га-Шана в Умані.

Прикметно, що думку міського голови Олександра Цебрія, який пообіцяв не пускати до Умані прочан-хасидів, котрі можуть погіршити наявну санітарно-епідеміологічну ситуацію, ні Зеленський з Єрмаком, ні рабини проігнорували.

Крім того, на зустрічі обговорили питання створення меморіалу Бабиного Яру у Києві, що має вшанувати жертв Голокосту.

«Президент поставив чітке завдання Офісу президента та Кабінету міністрів, аби меморіал почали будувати в короткі строки. Зараз є обговорення проєктів. Це трагедія, яка відбулась у нас, і наш обов’язок – увіковічити пам'ять людей, які загинули в Бабиному Яру», – повідомив Андрій Єрмак.

Важливо підкреслити, що про закатованого гітлерівцями 621 члена ОУН, серед яких і відома українська поетеса Олена Теліга разом із чоловіком, в Офісі президента забули згадати.

Ймовірно, щоби не дратувати представників впливової єврейської громади України.

Між тим зауважимо, що тоді, коли низка єврейських організацій спекулює на темі Голокосту, влада Ізраїлю досі не хоче визнавати Голодомор 1932-1933 років в Україні актом спланованого геноциду.

Читайте також:
В ЦЕНТРІ КРИМІНАЛЬНИХ РОЗБОРОК ОПИНИЛИСЯ Й УКРАЇНСЬКІ ПОЛІТВ'ЯЗНІ – "БАНДЕРІВЦІ"
07 травня, 10:48
Всесвітньо відомий художник Роберт Лісовський уродженець промислового міста на Дніпрі.
06 травня, 21:54
Фрагменти дослідження польського історика Томаша Крушевського
06 травня, 11:42
Попри щорічні істерики московитів та євреїв — ми пам'ятаємо українських дивізійників, а також про свої історичні землі на Закерзонні.
28 квітня, 21:09