Зеленського в мережах тролять лопатою та нагадують про челендж

ПОЛІТИКА
10 лютого, 17:02
Зеленського в мережах тролять лопатою та нагадують про челендж
Фото: Фейсбук

Користувачі соцмереж коментують сніговий колапс в Україні.

Одним з перших Зеленському про “лопата-челендж” запущений чинним главою держави у січні 2019 року під час виборчої кампанії нагадав ексглава Офісу президента України Андрій Богдан.

“Підказочка для політиків))) +5% рейтингу”, – написав Богдан своїй сторінці у Facebook коментуючи “сніговий колапс” в Україні.

“Не треба скиглити. Треба брати лопату і розчистити свій двір”, – пише Володимир Манк.

“А так мило під ручки тримали один одного...Богдан на тлі снігового колапсу нагадав Зеленському про “лопата-челендж”, – іронізує Олена Жуковська.

“Ще не “найвидатніший лідер сучасності”: Зеленському жорстко нагадали про його “лопата-челендж” - йдеться на сторінці Новини – пресцентр України.

Як відомо, у січні 2019 року під час виборчої кампанії Володимир Зеленський запустив “лопата-челендж”. Зеленський закликав людей самостійно “почистити країну від снігу”.

На сторінці Бандерівець, що був "русскоязычный" теж нагадали  30-секундне відео, де він разом зі своєю командою взяв в руки лопату і розчищав від снігу проїзд біля свого штабу в центрі Києва.

“Упораємося без них. Почистимо країну. Почнемо зі снігу. … Виходьте на вулиці, почистимо країну, хлопці”, – закликав тоді Зеленський, нагадують слова Зеленського користувачі.

А тим часом київські підприємці як чистили сніг лопатою, так і продовжують це робити.

Читайте також:
Судячи з усього поліціянт навіть не отримав жодних травм...
07 травня, 14:54
Вітчизняна наука, якість якої давно викликає сумніви у громадян, поповнилася черговим кандидатом, чиє ім'я тепер "Ілля Кивштейн".
27 квітня, 12:36
Прямо зараз у "світила" вітчизняної науки та "видатного вченого" Іллі Киви триває захист кандидатського дисертаційного дослідження.
26 квітня, 12:24
Віктор Текутєв є колишнім соціалістом, міліціонером та соратником Іллі Киви.
19 квітня, 18:47
Щоб потрапити до столиці нашої країни росіянин пропонував 75 000 російських рублів.
19 квітня, 14:49