Зеленському і Ахметову на руку безвладдя у Запоріжжі

ПОЛІТИКА
29.11.2021, 12:57
Зеленському і Ахметову на руку безвладдя у Запоріжжі

Понад 2 місяці у Запоріжжі немає міського голови, а його функції виконує особа з сумнівним послужним списком.

До всього ще й Верховна Рада з її кураторами на вулиці Банковій у Києві свідомо саботують призначення дочасних виборів.

Таку думку на своїй публічній сторінці у Facebook виклав депутат Запорізької обласної ради й опозиційний політик Ігор Артюшенко, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, наведена ситуація цілком влаштовує деякі політичні групи у великому промисловому місті Півдня України, де сконцентровані підприємства олігарха Ріната Ахметова.

«Існує вірогідність, що (за їхньою логікою) не варто боротися шляхом демократичного і прозорого виборчого процесу та намагатися вигравати в ньому, якщо свою владу вдається втримати, зайшовши у неї "через чорний хід". Але я переконаний, що така "логіка" точно не влаштовує самих запоріжців. Адже містом має керувати обраний виключно ними міський голова, несучи відповідальність за свої дії або бездіяльність перед мешканцями міста», – зазначив Ігор Артюшенко.

Станом на сьогодні при владі у Запоріжжі перебувають "слуги неукраїнського народу" та вихідці з-поміж кількох політичних проєктів олігарха Ахметова; саме вони керують міськрадою і розкрадають міський бюджет.

«Процес переобрання міського голови Запоріжжя по факту й свідомо гальмується владою. Наша фракція в облраді, зі свого боку, вже відправила відповідні офіційні звернення до Верховної Ради, до профільного комітету парламенту та до міської ради негайно призначити дату виборів. Волевиявлення запоріжців має відбутися якнайшвидше, вже в березні наступного року, бо затягування процесу тільки шкодить Запоріжжю. Чи почує влада голос здорового глузду або призначить вибори тільки на осінь 2022 – це маємо дізнатися вже цього тижня», – підсумовує Ігор Артюшенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що депутати-опозиціонери вимагають покарати "слуг" і ОПЗЖ за беззаконня у Запорізькій облраді.

Читайте також:
Юлію Володимирівну Тимошенко. Якщо комусь вказані ПІпБ вже не даються спрожогу, трохи розлогіше про претензії до опозиціонерки.
22 січня, 17:21
Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.
18 січня, 13:59
Левченко весь час офіційно працювала та отримувала зарплатню у «Кварталі 95»
13 січня, 16:49
Формат бла-бла-бла президентів «під ялинкою» вимагає бризок шампанського, тремтячої долоні на серці, колоратури і артикуляції.
04 січня, 10:05
Або про те, як падіж у гурті набирає темпу...
03 січня, 10:09
Щоби побачити державного зрадника Володимиру Зеленському варто просто підійти до дзеркала і подивитись у нього.
25.12.2021, 14:12