Згадати кожного, кого закатували комуністи!

ІСТОРІЯ
18 травня, 10:46
Згадати кожного, кого закатували комуністи!
Фото: Telegram

15 травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Невинно убієнних червоними окупантами зі Сходу...

Україна – одна з небагатьох країн, яка пройшла горнило репресивних режимів XX століття. Мільйони українців постраждали від червоного терору комуністичного режиму, репресій, колективізації, Голодоморів.

Починаючи з 1921 року і до 1991-го окупанти знищували нашу культурну інтелігенцію, національно орієнтовану еліту (інженерів, архітекторів тощо), на місце якої мала прийти голота з московії. Тож, замість українських Версалів комуністи наплодили скривавлені місця скорботи: Биківня, Дем'янів Лаз, Рутченкове поле та інші.

Не оминула лиха доля і Полтавщину. В урочищі Триби поблизу селища Макухівка до тепер існує братська могила, де спочивають сотні невинно закатованих кращих синів і доньок України, цвіт нашого краю і нашої нації.

Сьогодні прямі нащадки більшовиків – рашисти планують повторити геноцид. Ми вже побачили їхні злодіяння у Маріуполі, Бучі, Тростянці, Ізюмі, тому не припинимо боротися заради мертвих, живих і ненароджених, бо українці – нація-фенікс, який відродився з вогню російського терору й буде будувати своє власне щастя.

Вічна пам'ять мільйонам українців, жертвам небачених в історії людської цивілізації політичних репресій!

Для довідки: День пам'яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Дата встановлена Указом Президента України №431 від 21 травня 2007 року.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
2014 року у ніч проти 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак. Це був український Іл-76.
14 червня, 12:00
Історія
Після акції «Вісла» Осип Хома («ВІЛЛІ») восени 1947 р. із рейдовою повстанською групою перейшов у американську зону Німеччини.
30 квітня, 09:33
Політика
Лемик вбив представника консульства СРСР в помсту за Голодомор, а загинув від рук гестапо на Полтавщині.
04 квітня, 09:06
Історія
Його геній скристалізував те, що було сутнісним в історії, сучасності і в мріях народу.
09 березня, 07:25
Опінії
Ввечері 23 лютого 1918 року у місті Пярну Комітет порятунку Естонії видав Декларацію незалежності. З попелу війни постала вільна республіка.
23 лютого, 20:23
Опінії
Проти ночі 3 лютого 1929 року на зібранні у Відні українські націоналісти ухвалили статут нової об'єднавчої організації. Так постала ОУН.
03 лютого, 10:25