Жителі Москви за проїзд у метро скоро платитимуть... обличчям!

СВІТ
02.08.2021, 13:42
Жителі Москви за проїзд у метро скоро платитимуть... обличчям!
Фото: Current Time

Департамент транспорту російської столиці оголосив про початок тестування технолоґії оплати проїзду за допомогою системи "Face Pay".

Відповідне повідомлення виклала пресслужба відомства на своєму Telegram-каналі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Випробовувати нововведення збираються на Фільовській гілці Московського метрополітену; у фокус-ґрупі — одна тисяча осіб.

Чиновники попереджають москвичів, що до кінця 2021 року послуга стане доступною вже на всіх станціях столичної підземки.

Ось, яким чином діятиме запозичена владою Москви у комуністичного Китаю система "Face Pay":

  • спершу жителям потрібно встановити мобільний додаток, завантаживши туди свою фотоґрафію;
  • потім — прив'язати банківську карту для оплати проїзду;
  • під час перебування на станції метрополітену слід підійти до турнікета, перед яким на підлозі розміщена чорна наліпка, і подивитися у спеціально відведену камеру;
  • далі — гроші спишуться автоматично з рахунку пасажира, а турнікет відкриється.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", для Кремля зараз найбільша проблема – це молодь; тому з 2018 року влада РФ стала встановлювати у школах систему збору біометрії в учнів.

Читайте також:
Світ
У Північній Америці створено перший і дотепер єдиний транснаціональний залізничний консорціум, який пануватиме на далекому континенті.
19 квітня, 19:14
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16.07.2022, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21.04.2022, 18:51
Полтава
Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.
08.02.2022, 11:08
Економіка
Запроваджені вітчизняною митницею нові індикативні ціни на іноземні автомобілі спричинили справжній колапс на Одещині.
04.02.2022, 08:37
Світ
Гельсінська корабельня ухвалила рішення спорудити криголам для потреб "Норильського нікелю" підсанкційного олігарха Владіміра Потаніна.
20.01.2022, 08:37