Жителя Карлівки витурили з сесійної зали міської ради

ПОЛТАВА
07.12.2021, 14:03
Жителя Карлівки витурили з сесійної зали міської ради

Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

За словами чиновників, неназваний чоловік несподівано увірвався до сесійної зали, порушивши поточну планову роботу депутатів, всіляко блокуючи засідання.

При цьому представники влади відмовилися вислухати прохання і вимоги свого безпосереднього виборця, натомість викликали до будівлі правоохоронців.

«Депутати вимушені були прийняти рішення про виклик працівників поліції. Тільки після того, як правоохоронці вивели порушника із зали засідань, сесія розпочала роботу», – прокоментували ситуацію у міськраді.

Фактично, такими діями Карлівські депутати з чиновниками продемонстрували власне зневажливе ставлення до громадян, котрі делегували їм право бути тимчасовою владою, на пряму мавпуючи ганебну поведінку вихідців із Зе-команди та ОПЗЖ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканців Опішнянської громади на 2 дні залишили без газу.

Читайте також:
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46