Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті

ПОЛТАВА
06 червня, 13:42
Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті

Полтавський край зазнав непоправної втрати. На полі бою проти окупаційно-терористичного контингенту РФ поліг наш земляк.

Трагічну звістку оприлюднила пресслужба Зіньківської міської ради. Зазначається, що 50-річний воїн до останнього подиху боронив Неньку у Донецьких степах на Покровському (Авдіївському) напрямку Східного фронту.

Військовослужбовець Збройних Сил України Ігор Глімбіцький був піхотинцем, якого мобілізували торік улітку. До того чоловік не мав досвіду участі у бойових діях, працюючи на різних підприємствах у тилу.

«На жаль, війна триває та приносить нові імена, що йдуть у вічність... Від сьогодні лави Небесного Воїнства України поповнив ще один Герой, наш земляк пан Ігор Глімбіцький. Він загинув 23 травня поблизу села Новоолександрівка у Донецькій області. З квітами, вдячністю та шаною зустрічали свого захисника зіньківці «живим» коридором. Поховали Ігоря Вікторовича з усіма військовими почестями на кладовищі у селі Лютенські Будища», — повідомили у міськраді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою! Честь.

Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті_1
Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті_3
Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті_5
Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті_7
Зіньків попрощався із захисником України. Ігор Глімбіцький — на щиті_9
Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05
Полтава
Полеглий на Східному фронті старший лейтенант Збройних Сил України до останнього подиху боронив Харківщину від ворога. Вічна пам'ять Герою!
30 червня, 19:52