ЗМІ Фінляндії забрехалися: за тиждень 2 суперечливих опитування

СВІТ
18 березня, 13:04
ЗМІ Фінляндії забрехалися: за тиждень 2 суперечливих опитування
Фото: Suomen Uutiset

Громадяни північноєвропейської країни з одного боку задоволені карантинними обмеженнями лівого уряду, а з іншого — підтримують праві партії.

Про це йдеться у двох березневих соціологічних дослідженнях "HS-gallup", підготовлених журналістами провідного видання Фінляндії "Helsingin Sanomat".

Згідно з відомостями першого, 63% опитаних мешканців республіки схвалюють дії прем'єр-міністра і лідера Соціал-демократичної партії Санни Марін під час врегулювання кризи, пов'язаної з COVID-19.

Наперекір чинним карантинним обмеженням майже 80% фінляндців на цю мить задоволені своїм життям і готові ще потерпіти, щоби здолати пандемію.

При цьому 75% респондентів заявили, що так звана "коронакриза" змушує їх відчувати занепокоєння й змінювати свої усталені роками політичні вподобання.

Відтак, згідно з відомостями вже другого соцдослідження, найбільша опозиційна і націоналістична партія "Справжні фіни" почала здобувати нових прихильників із-поміж представників донедавна лівого табору.

Наразі за політсилу готові віддати свої голоси 21,5% (згідно "HS-gallup", показник щодня зростає на 0,1-0,2%) потенційних виборців, тоді як соціал-демократів — 20,5% (тут навпаки відчувається падіння на 0,5-0,7%).

Фактично, підготовлені журналістами "Helsingin Sanomat" опитування суперечать один одному, оскільки поруч із відвертою пропагандою лівого уряду, який встиг відзначитися низкою корупційних скандалів, визнається невпинне зростання популярності налаштованих критично до влади правих сил.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у 2020 році вихідці з країн Азії та Африки стали рушійною силою збільшення чисельності населення Фінляндії попри закриття кордонів на тлі коронавірусної пандемії.

Читайте також:
Більшість громадян США переконані, що результати виборів-2020 призведуть до зростання вуличного насильства на політичному ґрунті.
15 березня, 14:07
Пройти процедуру щеплення за кордоном мають намір майже 30% мешканців Санкт-Петербурга і Ленінградської області.
21 січня, 09:48
Економічна криза, пандемія коронавірусу і... зростання націоналізму найбільше турбують мешканців Фінляндської Республіки.
26.10.2020, 12:28
Під прикриттям створення вільної економічної зони слуги неукраїнського народу планують надати автономію ОРДЛО.
20.10.2020, 15:16
55% громадян вважає, що друга хвиля коронавірусу вже почалася.
16.10.2020, 14:26