ЗМІ розсекретили таємні зустрічі «зеленого» мушкетера д'Арахамії

ПОЛІТИКА
13.10.2021, 13:49
ЗМІ розсекретили таємні зустрічі «зеленого» мушкетера д'Арахамії

Упродовж останнього місяця керівник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія провів кілька непублічних зустрічей.

Про це йдеться у новому журналістському розслідуванні, оприлюдненого виданням "Українська Правда" на платформі YouTube.

Зазначається, що очільник "зеленої" монобільшості мав контакт із депутатом від ОПЗЖ, запорізьким бізнесменом і двічі літав до Відня на літаку, який структури олігарха Дмитра Фірташа здають в оренду.

«16 вересня Арахамія зустрічався у київському ресторані з промовистою назвою "Eshak" із членом медведчуківської фракції, мільйонером Ігорем Абрамовичем. Зустріч тривала близько двох годин. Абрамович – один із підписантів звернення до Конституційного суду, завдяки якому майже скасували антикорупційну реформу і була спровокована конституційна криза. Він – особа близька до бізнесмена Павла Фукса, який недавно потрапив під санкції РНБО, і бізнесмена Віталія Хомутинника», – йдеться у розслідуванні.

Також журналісти "Української Правди" відзняли неодноразові зустрічі Арахамії з непублічним запорізьким бізнесменом Веміром Давітяном, у тому числі на Банковій; його вважають "смотрящим" за Запорізькою областю від Офісу президента.

«Давітян у коментарі нам сказав, що "біля" Офісу чекав Арахамію, з яким домовився зустрітися. При цьому відкинув інформацію про те, що "курує" Запорізьку область. Арахамія, своєю чергою, підтвердив, що з 2014 року знайомий із Давітяном, але до кого той ходить на Банкову, не знає», – зазначили в "Українській Правді".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що судячи з усього, Зе-команда полюбляє грати не тільки на нервах виборців і статевими органами по клавіатурі роялю.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30 червня, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07 червня, 14:58
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28