"Кінець епохи бідності" настав ?

ПОЛІТИКА
10 жовтня, 10:25
"Кінець епохи бідності" настав ?

Тепер ФОПи, пенсіонери, продавці риби та бухгалтери можуть фінансувати президентську партію на мільйони гривень !

Спонсори "Слуг Народу": від бухгалтерки-мільйонерки до фанатів Порошенка.

За звітами партії “Слуга народу”, її фінансують численні донейтери, реальне фінансове становище яких не відповідає зазначеним внескам.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info, які вирішили особисто поспілкуватися зі “спонсорами” президентської партії.

29-річний менеджер з Києва Ігор Купрієць нібито пожертвував на партію “Слуга народу” 995 тисяч гривень. Зі слів батьків Ігоря, з зарплатою менеджера неможливо робити подібні внески.

Ще п’ять подібних спонсорів живуть у Корчуватому Київської області. Відповідно до звіту партії, подружжя пенсіонерів поповнили рахунок “Слуги народу” на 400 тисяч гривень. До слова, пенсія Марії Йосипівни, яка за документами проходить як спонсор, становить 2200 гривень.

Крім того, пенсіонери Ніна Анатоліївна і Віктор Сергійович нібито пожертвували 800 тисяч гривень, але їх не було вдома.

Денис Бігус побував й у Нетішині Хмельницької області. Там мешкають кілька солідних донорів провладної політсили.

Віталій Володимирович, який нібито дав “Слузі народу” мільйон у вересні 2020 року, у жовтні того ж року балотувався на виборах від партії Петра Порошенка “Європейська Солідарність”.

61-річна бухгалтерка Галина Михайлівна зізналась, що перерахувала партії 1,5 мільйона гривень, але звідки взяла такі гроші — пояснити не змогла.

Найщедрішим “донором” партії виявився Віктор Михайлович, який продає рибу на ринку. Він нібито переказав 1,8 мільйона гривень.

В одному під’їзді з чоловіком живе пенсіонерка Маргарита Олександрівна, яка пожертвувала “Слузі народу” 955 тисяч гривень.

У звіті "Слуги народу" за третій квартал 2020 року йдеться, що політичну партію профінансувало 578 фізичних осіб та компаній. Це майже в шість разів більше, ніж загальне число донорів партії за весь 2019 рік.

Детальніше про "донорів" президентської партії дивіться у відео :

Раніше в "Слузі народу" повідомили про те, що з бюджету направляється близько 345 млн гривень на рік на фінансування партії.

вибір редакції
Читайте також:
У День захисників та захисниць України представники партії "За майбутнє Мамая" привітали ряджених "козаків" з громадської організації
15 жовтня, 11:35
Роздача нагород представникам «Слуги народу» триває.
13 жовтня, 16:05
Юлія Гершун, яка знімалася в еротичних фотосесіях з черкаським губернатором Скічком та ведучим Остапчуком балотується в Раду по 197 округу.
06 жовтня, 22:00
Чи можуть два євреї з Кривого Рогу бути один одному кумами, коли у них відсутня як така практика хрещення дітей?
06 жовтня, 14:12