У Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом

ВІЙНА
29.07.2022, 08:10
У Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом

Рештки бронетехніки російського окупаційно-терористичного контингенту тепер нагадуватимуть про принесені ворогом горе, біль і смерть.

Про це на своєму офіційному публічному Telegram-каналі повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, серед "експонатів" знищеної техніки окупантів: танки Т-64 і Т-72, бронеавтомобілі "Тигр" і БТР-80, багатоцільовий бронетранспортер МТ-ЛБ, гусеничний всюдихід Дт-30П "Витязь".

«Ця ворожа техніка дуже хотіла доїхати до Кривого Рогу. І доїхала, але у вигляді металобрухту. У нашому місті-фортеці – Кривому Розі – це єдиний можливий "парад", який можуть провести орки. А потім ми цю техніку поріжемо на металолом і переплавимо на метал на нашому металургійному комбінаті», – прокоментував ситуацію Олександр Вілкул.

Окремо очільник Криворізької військової адміністрації додав, що найближчим часом вказану "виставку" металолому поповнить ще декілька експонатів знищеної російської техніки, привезених із Херсонського фронту.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Польща закупить у Південної Кореї до 1000 танків, понад 600 гаубиць та 48 винищувачів FA-50.

У Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом_1
У Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом_3
У Кривому Розі виставили на показ російський військовий металолом_5
Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31