Тероборона Запоріжжя допомагає аграріям збирати врожай

ВІЙНА
25.07.2022, 19:27
Тероборона Запоріжжя допомагає аграріям збирати врожай
Фото: Facebook

Селяни вільних від російської окупації районів Півдня наперекір постійним ворожим обстрілам жнивують у полях, аби вчасно зібрати хліб.

Відповідний фотозвіт із Запорізького напрямку оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці 110 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Зазначається, що військовослужбовці сприяють розмінуванню земельних угідь задля недопущення неприємних подій, зокрема наїзду комбайнів і вантажівок на артснаряди, які не вибухнули.

«Цивільно-військове співробітництво між місцевою владою, агропромисловими підприємствами та Запорізькою окремою бригадою Територіальної оборони спрямовано на термінове вирішення проблем із наявністю вибухонебезпечних предметів на полях. Зволікання – це втрата врожаю. Герої-аграрії роблять свою нелегку справу», – прокоментували ситуацію у Теробороні Запоріжжя.

Окремо слід згадати й про те, в окупованих районах Півдня – від Херсону до Маріуполя – загарбники з РФ повернули більшовицьку практику, незаконно вивозячи наше продовольство у великих масштабах.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", незламні та невтомні українські захисники артилерійським вогнем привчають російських окупантів "любити землю", на яку вони напали.

Тероборона Запоріжжя допомагає аграріям збирати врожай_1
Читайте також:
Економіка
Лишилося дізнатися в урядовців і представників місцевого самоврядування, де ж тепер зберігати такий врожай, аби його не знищили росіяни?
30.08.2022, 07:00
Економіка
Станом на перший тиждень серпня вітчизняні землероби зібрали та намолотили 17,5 мільйонів тонн зерна в 11 регіонах, вільних від окупації.
09.08.2022, 08:29
Економіка
Замикають першу п'ятірку реґіонів-лідерів Дніпропетровщина, Одещина і Кіровоградщина; Полтавська область — на 6-й позиції.
26.07.2021, 08:48
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
13:08
Війна
Окупанти повідомляють, що в Джанкої постраждали кілька об’єктів, є пошкодження електромереж і поранений чоловік.
10:10