Зруйнований окупантами Маріуполь виставили на розпродаж

КРИМІНАЛ
30.06.2023, 18:25
Зруйнований окупантами Маріуполь виставили на розпродаж

Російські загарбники не цураються практикувати методи своїх ідейних попередників більшовиків, здійснюючи грабежі та масові воєнні злочини.

Одним із таких є цілеспрямоване заміщення населення у найбільшій громаді українського Приазов'я у Донецькій області, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка, московитські окупанти агітують власників паспортів із двоголовою куркою переїжджати до понівеченого війною міста у новобудови.

Він стверджує, що завдяки рекламі ЖК "Невський" жителі країни-агресорки цілими сім'ями з далечини, як Воркута і Салехард, Тагіл і Кемерово, рушили "освоювати цілину" заселяти нашу приазовську перлину.

«Щодо викупу житла росіянами в Маріуполі. Раз це у резонансі з одного боку. Та про що (чомусь) мовчать російські умовно-опозиційні видання.

  • Перше: чому Маріуполь? Відповідь: просто тому, що "Нєвскій". Нескладно проговорити новини назад і загадати, що у лютому Путін дав старт іпотечній програмі для нового житла в Маріуполі. Якщо прям точно, то "на присоединенных территориях", однак ніде окрім Маріуполя немає будівництва. Далі, – 142 будівельних майданчики відведено в лютому та 40 тендерів розіграно у Кремлі. У лютому! Реклама по регіонах пішла ще торік у грудні, якщо що.
  • Друге: картинка. Думаєте на Росії бачать реалії Маріуполя? Ніт. Вони бачать картинки "Нєвского". Це прям інакша історія.
  • Третє: зарплати. Пів Росії вже знає, що тут платять шалені гроші. Над шалені. Тому вони, росіяни, пруть як таргани.

Але, ще один нюанс: якщо у тебе є документи на нерухомість у Маріуполі до іпотеки, то ти отримуєш "компенсації" на меблі. Халява – вічна мрія росіян. Тому так. Скуповують. Пруть. Скуповують навіть не квартири – документи», – зауважив Петро Андрющенко.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.

Зруйнований окупантами Маріуполь виставили на розпродаж_1
Читайте також:
Війна
Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.
16 квітня, 06:00
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02