«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш

КРИМІНАЛ
16 січня, 19:03
«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш
Фото: Telegram

Російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.

Свідченням цього є влаштування кремлівськими маніпуляторами пропагандистського заходу у зруйнованому Маріуполі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Nexta".

Як вдалося з'ясувати, українську малечу зібрали в єдиному уцілілому концертному залі приморського міста, де перед ними виступив із програмою виконавець "Shaman" (він же Ярослав Дронов – прим. ред.).

Маріупольських дітей, переважно хлопчиків віком від 7 до 16 років, також одягли в однострої путінської парамілітарної організації "Юнармія" з метою прищепити їм російськість і насадити українофобію.

Вищенаведене свідчить про здійснення московитськими загарбниками чергового геноцидного акту та воєнного злочину, спрямованого на ментальну деформацію малечі штучними пропагандистськими методами на тлі цілковитої руїни.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів владу, тож у хід пішла форсована сталінізація.

Читайте також:
Опінії
Ще ніколи росіяни не були такі згуртовані навколо свого царя і своєї мети. Тепер цю мету знає весь світ – нищення України...
02 січня, 16:12
Війна
На тлі каскадної руйнації всього фронту загарбники з РФ і їхні маріонетки з бандугруповання "ЛНР" відновили репресії на Луганщині.
06.10.2022, 07:00
Кримінал
Колишній соратник узурпатора Віктора Януковича, а нині державний зрадник Євген Балицький плоть від плоті тих, хто його привів у цей світ.
05.10.2022, 07:00
Історія
Давно відомо: московитська окупація в наших містах виглядає як справжнісінька антиутопія. І смішно, і гидко, і люто...
11.07.2022, 08:18
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28.06.2022, 18:23
Кримінал
В Охтирці правоохоронці натрапили на підпільний сховок із відверто українофобською агітаційно-пропагандистською літературою.
23.06.2022, 20:27