«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш

КРИМІНАЛ
16.01.2023, 19:03
«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш
Фото: Telegram

Російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.

Свідченням цього є влаштування кремлівськими маніпуляторами пропагандистського заходу у зруйнованому Маріуполі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Nexta".

Як вдалося з'ясувати, українську малечу зібрали в єдиному уцілілому концертному залі приморського міста, де перед ними виступив із програмою виконавець "Shaman" (він же Ярослав Дронов – прим. ред.).

Маріупольських дітей, переважно хлопчиків віком від 7 до 16 років, також одягли в однострої путінської парамілітарної організації "Юнармія" з метою прищепити їм російськість і насадити українофобію.

Вищенаведене свідчить про здійснення московитськими загарбниками чергового геноцидного акту та воєнного злочину, спрямованого на ментальну деформацію малечі штучними пропагандистськими методами на тлі цілковитої руїни.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів владу, тож у хід пішла форсована сталінізація.

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!
11.12.2023, 12:12
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24