«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш

КРИМІНАЛ
16 січня, 19:03
«Я – русский»: дітей Маріуполя примусово звезли на кремлівський шабаш
Фото: Telegram

Російські загарбники намагаються нашвидкуруч змінити національну ідентичність українського юнацтва на тимчасово окупованих територіях.

Свідченням цього є влаштування кремлівськими маніпуляторами пропагандистського заходу у зруйнованому Маріуполі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Nexta".

Як вдалося з'ясувати, українську малечу зібрали в єдиному уцілілому концертному залі приморського міста, де перед ними виступив із програмою виконавець "Shaman" (він же Ярослав Дронов – прим. ред.).

Маріупольських дітей, переважно хлопчиків віком від 7 до 16 років, також одягли в однострої путінської парамілітарної організації "Юнармія" з метою прищепити їм російськість і насадити українофобію.

Вищенаведене свідчить про здійснення московитськими загарбниками чергового геноцидного акту та воєнного злочину, спрямованого на ментальну деформацію малечі штучними пропагандистськими методами на тлі цілковитої руїни.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів владу, тож у хід пішла форсована сталінізація.

Читайте також:
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09
Світ
Чи могли надійні відносини між Україною та Польщею були заплямовані подіями, які відбулися 80 років тому? Так вважають ультраправі.
14 липня, 13:26