ЗСУ останні декілька діб почали активні бойові дії у наступі

ВІЙНА
10.06.2023, 14:33
ЗСУ останні декілька діб почали активні бойові дії у наступі

Наступ ЗСУ проходить в умовах інформаційної тиші, що має свої плюси та мінуси

Збройні Сили України останні декілька діб почали активні бойові дії у наступі, який перебуває у певній інформаційній тиші з боку України.

Водночас у міноборони Великої Британії у щоденному звіті повідомили, що за останні 48 годин значні українські операції проводились у декількох секторах на сході та півдні.

"На деяких ділянках українські сили, вірогідно, досягли значного прогресу та прорвали першу лінію російської оборони. На інших український прогрес був повільнішим. Дії рф неоднозначні, деякі підрозділи, вірогідно, проводять маневрові оборонні операції, у той час, як інші в певному безладі відступили на тлі збільшення повідомлень про втрати російських військ на власних мінних полях", - йдеться у дописі.

Також зазначено, що російські так звані "повітряно-космічні сили" демонструють високу активність на півдні України, де повітряний простір зручніший для їх дій у порівнянні з іншими операційними зонами. Але під питанням залишається ефективність їх тактичних ударів.

Інформаційна тиша з боку України відносно проведення наступальних дій вкрай важлива.

Водночас у цей "вакуум" активно увірвався один з вочевидь невдалих епізодів активних бойових дій з втратою (чи відновлювальні, чи безповоротні залежить від можливості евакуації та оцінки стану пошкоджень) 5 одиниць БМП Bradley, одного Leopard 2 та однієї машини розгородження мінних полів БМР-2.

Цей епізод, який стався ще 8 червня, залишається єдиним, що наразі отримав широкий розголос.

І він продовжує їм залишатись вже третю добу поспіль завдяки максимальному розповсюдженню та концентрації уваги з боку рф.

На жаль дії рашистів у інформаційному полі мають ще більший ефект ніж реальні втрати у техніці, хоча мова йде про єдиний епізод, а активні бойові дії відбуваються у двох оперативних секторах на півдні та на сході України.

Прикметно й те, що контрнаступ українських військ продовжують коментувати пропагандисти з Банкової.

Радник глави держави Андрія Єрмака Михайло Подоляк, коментуючи контрнаступ ЗСУ, назвав його "контр СВО", чим викликав хвилю обурення у суспільстві.

Читайте також:
Війна
Перспектива швидкого захоплення міста росіянами незначна — Британська розвідка.
17.10.2023, 10:46
Війна
Лондон вживе низку заходів, які допоможуть світу у боротьбі із "зерновою зброєю"
08.09.2023, 12:56
Війна
Зараз Московія шукає способи захистити свої аеродроми та літаки.
31.08.2023, 11:36
Світ
Китай і його лідер Сі Цзіньпін «абсолютно причетні» до вторгнення московії в Україн.
20.07.2023, 15:11
Війна
російське керівництво майже напевно вважає політично неприйнятним поступитися Бахмутом
08.07.2023, 11:01