ЗСУ показали знищення техніки окупантів з ПТРК “Стугна-П”

ВІЙНА
30.12.2021, 13:11
ЗСУ показали знищення техніки окупантів з ПТРК “Стугна-П”
Фото: google

Точне місце події, дата ураження та підрозділ ПТРК не розголошується.

Оприлюднено відео знищення автотехніки окупаційних сил Росії з українського ракетного комплексу «Стугна-П».

Відеозапис камери комплексу у момент ураження було продемонстровано українським волонтером Олександром Карпюком.

«Не Джавелінами єдині. Знайомтесь – Стугна-П. На відео два об’єкти варті уваги, Стугна-П і Урал забезпечення», – розповідає Олександр Карпюк до відео.

Волонтер зазначив, що дистанція між протитанковим комплексом та вантажівкою «УРАЛ» бойовиків була 5600 метрів.

«Коли РФ все ж таки вирішить викотити своє залізо на горизонт-зустріч його буде феєрична», – підкреслив волонтер.

Точне місце події, дата ураження вантажівки та підрозділ ПТРК волонтером не розголошується.

Стугна-П

Український протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П» від КБ «Луч» призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту.

 До складу переносного комплексу входить ракета RK-2S, RK-2OF калібру 130 мм або RK-2M-K, RK-2М-OF калібру 152 мм. Керована ракета може бути оснащена різними типами бойових частин: тандемною кумулятивною, осколково-фугасною або термобаричною.

Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу із закритої позиції.

Базова версія складається з встановленої на тринозі пускової установки, контейнера для ракет, приладу наведення і пульта дистанційного керування, який дозволяє оператору робити пуск на відстані.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27
Війна
Станом на 18 лютого понад 70% Луганської області перебуває під повним або частковим контролем кремлівської терористичної орди.
18 березня, 20:54
Війна
Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.
17 березня, 21:57
Війна
За поточну добу з боку окупаційних військ московії зафіксовано 75 обстрілів, 71 з яких із застосуванням важкого озброєння
23 лютого, 21:23