ЗСУ співпрацюватиме з освітянами Донеччини у сфері патріотичного виховання молоді

ВІЙНА
23.05.2020, 15:58
ЗСУ співпрацюватиме з освітянами Донеччини у сфері патріотичного виховання молоді
Фото: Facebook

У Бахмуті відбулась зустріч офіцерів командування Збройних сил України з представниками місцевих органів влади та педагогами району.

Про це 23 травня відзвітували на офіційній сторінці Операції об'єднаних сил у соціальній мережі Facebook.

Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці щодо подальшої нормалізації життя громад, розташованих поблизу лінії зіткнення, а також залучення військовослужбовців до національно-патріотичного виховання молоді Донеччини.

«Реалізація наміченого плану буде відбуватися через відповідні освітні програми. Зокрема й щодо основ мінної безпеки серед школярів молодших класів», — зазначили у штабі ООС.

Читайте також:
Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.
28 квітня, 12:17
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора
26 березня, 17:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17