ЗСУ у Бахмуті знищують кращі російські частини

ВІЙНА
15 лютого, 09:41
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

У боях за Бахмут українська армія знищує сили противника. Навіть у разі відходу з міста не ворог не повинен прорватися на Слов’янськ та Краматорськ.

ЗСУ у Бахмуті знищують кращі російські частини_1

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон, про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"Воїни на бахмутському напрямку виконують дуже важливу функцію - вони зараз знекровлюють ворога. Знищують кращі російські частини. З кожним таким боєм противник стає все менш боєздатним", - пояснив він.

Відповідаючи на питання, за яких умов українським військам доведеться відходити з Бахмуту, Череватий зазначив, що тактичні відступи можливі в різних ситуаціях, насамперед - для збереження особового складу, для того, щоби покращити своє тактичне положення і більш ефективно проводити оборонну операцію, щоби вирівняти лінію оборони.

"Важливо - щоби ворог не мав можливості системно прорвати нашу оборону, тому що тоді він валить тили й просто рухається у напрямку головного удару. Наприклад, у цьому випадку це Слов'янськ та Краматорськ", - зазначив він.

За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

"Він планував київську битву, харківську та лиманську операції. У нього дуже потужний штаб і там, як правило, розглядаються різні варіанти дій противника і варіанти протидії їм", - додав він. 

Читайте також:
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34
Війна
Вище військово-політичне командування російських окупантів планує вчергове наступати на Півдні Донецької області, захопивши Вугледар.
23 квітня, 18:23
Війна
Спостереження з передових шанців Східного фронту, де години стають вічністю від постійних і лунких розривів полум'яних "кабанів".
27 березня, 16:01
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46