ЗСУ у Бахмуті знищують кращі російські частини

ВІЙНА
15.02.2023, 09:41
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

У боях за Бахмут українська армія знищує сили противника. Навіть у разі відходу з міста не ворог не повинен прорватися на Слов’янськ та Краматорськ.

ЗСУ у Бахмуті знищують кращі російські частини_1

Як інформує медіа агенція Останній Бастіон, про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

"Воїни на бахмутському напрямку виконують дуже важливу функцію - вони зараз знекровлюють ворога. Знищують кращі російські частини. З кожним таким боєм противник стає все менш боєздатним", - пояснив він.

Відповідаючи на питання, за яких умов українським військам доведеться відходити з Бахмуту, Череватий зазначив, що тактичні відступи можливі в різних ситуаціях, насамперед - для збереження особового складу, для того, щоби покращити своє тактичне положення і більш ефективно проводити оборонну операцію, щоби вирівняти лінію оборони.

"Важливо - щоби ворог не мав можливості системно прорвати нашу оборону, тому що тоді він валить тили й просто рухається у напрямку головного удару. Наприклад, у цьому випадку це Слов'янськ та Краматорськ", - зазначив він.

За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

"Він планував київську битву, харківську та лиманську операції. У нього дуже потужний штаб і там, як правило, розглядаються різні варіанти дій противника і варіанти протидії їм", - додав він. 

Читайте також:
Опінії
Найбільше місто українського сходу, яке від літа 2014 року перебуває в окупації, виживає у нових умовах. Влада там у руках московитів.
29 березня, 20:24
Війна
Українськими захисниками також знищено ворожий склад із боєприпасами. Це завдало серйозного клопоту окупантам у Донецькій області.
07 березня, 19:04
Війна
Понад 1300 знищених ворогів за минулу добу на фронті. Високі цифри втрат росіян не тільки у живій силі, а що найголовніше — техніці.
20.10.2023, 21:45
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05.09.2023, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24.08.2023, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04.06.2023, 18:14