Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

ВІЙНА
03 серпня, 17:00
Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".

Про це йдеться в офіційній заяві Національної гвардії України, оприлюдненій пресслужбою силового відомства на Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, Верховний суд РФ днями нібито визнав "Азов" не менше не більше, а цілою "терористичною організацією", заборонивши діяльність у країні, що демонструє абсурдність російського правосуддя.

«Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ, росія прагне зробити "Aзов" так званим "неонацистським полком". Задля цього РФ постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, його воїнів робить об'єктом залякування людей на росії й у світі, а його знищення – однією із цілей розпочатої війни. Після жахливої страти українських військовополонених в Оленівці, росія шукає нові приводи та виправдання для своїх воєнних злочинів. Однак ініціатори подібних законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про Окремий загін спеціального призначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення "Aзов" входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий "полк", а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України, – військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі й сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту держави», – зазначили у пресслужбі Нацгвардії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нацгвардієць на псевдо "Коробок" розповів про те, як росіянам не вдалося скорити захисників Маріуполя.

Читайте також:
Опінії
Відкинути всі думки про сім'ю, роботу, буденне. Про свою гіпотетичну більшу корисність у тилу.
01 серпня, 19:45
Війна
Ранок 24 лютого 2022 року молодий військовослужбовець за позивним "Коробок" запам'ятав назавжди – його життя поділилося на "до" і "після".
31 липня, 09:56
Війна
Колишній депутат Херсонської міської ради, співробітник комунального підприємства "Херсонміськсвітло" наближає деокупацію обласного центру.
27 липня, 19:27
Війна
Військовослужбовці Вінницького гарнізону стали донорами, аби врятувати життя пораненим захисникам України, які перебувають на лікуванні.
14 липня, 20:34
Опінії
Воєнне літо у розпалі. По нашій, відносно тихій ділянці фронту – обстріли.
25 червня, 20:23
Політика
Українська держава потребує ухвалення закону про необхідну самооборону, аби людина, яка захищає себе, – ніколи не сиділа на лаві підсудних.
22 червня, 09:08