Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

ВІЙНА
03.08.2022, 17:00
Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".

Про це йдеться в офіційній заяві Національної гвардії України, оприлюдненій пресслужбою силового відомства на Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, Верховний суд РФ днями нібито визнав "Азов" не менше не більше, а цілою "терористичною організацією", заборонивши діяльність у країні, що демонструє абсурдність російського правосуддя.

«Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ, росія прагне зробити "Aзов" так званим "неонацистським полком". Задля цього РФ постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, його воїнів робить об'єктом залякування людей на росії й у світі, а його знищення – однією із цілей розпочатої війни. Після жахливої страти українських військовополонених в Оленівці, росія шукає нові приводи та виправдання для своїх воєнних злочинів. Однак ініціатори подібних законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про Окремий загін спеціального призначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення "Aзов" входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий "полк", а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України, – військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі й сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту держави», – зазначили у пресслужбі Нацгвардії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нацгвардієць на псевдо "Коробок" розповів про те, як росіянам не вдалося скорити захисників Маріуполя.

Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Опінії
На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.
16 травня, 20:35
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43