Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

ВІЙНА
03.08.2022, 17:00
Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".

Про це йдеться в офіційній заяві Національної гвардії України, оприлюдненій пресслужбою силового відомства на Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, Верховний суд РФ днями нібито визнав "Азов" не менше не більше, а цілою "терористичною організацією", заборонивши діяльність у країні, що демонструє абсурдність російського правосуддя.

«Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ, росія прагне зробити "Aзов" так званим "неонацистським полком". Задля цього РФ постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, його воїнів робить об'єктом залякування людей на росії й у світі, а його знищення – однією із цілей розпочатої війни. Після жахливої страти українських військовополонених в Оленівці, росія шукає нові приводи та виправдання для своїх воєнних злочинів. Однак ініціатори подібних законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про Окремий загін спеціального призначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення "Aзов" входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий "полк", а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України, – військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі й сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту держави», – зазначили у пресслужбі Нацгвардії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нацгвардієць на псевдо "Коробок" розповів про те, як росіянам не вдалося скорити захисників Маріуполя.

Читайте також:
Опінії
Проте тільки національно свідомі воїни, які знають ціну життя, й не позбавлені інтелектуальних здібностей, здатні змінити державу на краще.
17 вересня, 20:52
Блоги
Анархія не притаманна українцям, навіть попри таке явище, як Махновщина. Бо, що було, – загуло і нині час мурувати нову українську державу.
31 серпня, 16:49
Полтава
Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна – людей!
17 серпня, 20:50
Блоги
Всі наші зміни мають бути лише у контексті невідворотного набуття членства у НАТО та ЄС. І не треба вважати, що це неможливо...
09 серпня, 16:00
Опінії
Хочемо дорости до "великої політики" – мусимо навчитися спокійно і твердо декларувати свої національні інтереси. Третього не дано!
06 серпня, 20:06
Опінії
Коли закінчиться війна, більшість продовжить займатися тим, чим і займалася. Хто крав – крастиме, а того, хто здавав – візьмуть у поліцію.
02 серпня, 16:52