Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

ВІЙНА
03.08.2022, 17:00
Звернення Нацгвардії: «Азов» – герої, а терористи на росії

Країна-агресор настільки боїться свободолюбного духу наших незламних захисників, що чимдуж намагається записати їх у "терористи".

Про це йдеться в офіційній заяві Національної гвардії України, оприлюдненій пресслужбою силового відомства на Facebook-сторінці, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, Верховний суд РФ днями нібито визнав "Азов" не менше не більше, а цілою "терористичною організацією", заборонивши діяльність у країні, що демонструє абсурдність російського правосуддя.

«Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ, росія прагне зробити "Aзов" так званим "неонацистським полком". Задля цього РФ постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, його воїнів робить об'єктом залякування людей на росії й у світі, а його знищення – однією із цілей розпочатої війни. Після жахливої страти українських військовополонених в Оленівці, росія шукає нові приводи та виправдання для своїх воєнних злочинів. Однак ініціатори подібних законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про Окремий загін спеціального призначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення "Aзов" входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий "полк", а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України, – військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі й сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту держави», – зазначили у пресслужбі Нацгвардії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нацгвардієць на псевдо "Коробок" розповів про те, як росіянам не вдалося скорити захисників Маріуполя.

Читайте також:
Політика
Медіаагенція "Останній Бастіон" щиро вітає вітчизняних розвідників з професійним святом! Бажаємо сил і наснаги у спільній борні.
24 січня, 12:29
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" Дмитро Савченко знову на передовій, боронить Україну на буремному Сході.
17 січня, 20:13
Опінії
Україна потребує реальної політики. По-перше, лідерства, яке б змінило позицію у світі, а по-друге, відмови від синдрому країни-жертви.
16 січня, 08:37
Політика
Понад 2 роки тому кавказькі воїтелі з Баку повернули азербайджанський стяг на більшу частину Карабаху, залишилося визволити Ханкенді.
13 січня, 19:13
Політика
Променистий батько відновленої незалежності Левко Лук'яненко однозначно радіє тому, як ми позбуваємося російського культурного спадку.
31.12.2022, 09:26
Політика
А тим часом у Полтаві Мамаївський каґал пазурами вчепився у боввани катів українського народу – Нікола Ватутіна та Алєксєя Зигіна.
26.12.2022, 08:42