“Били жінок палками, труїли газом” – поліція вдруге за день атакувала протестувальників на Майдані

ПОЛІТИКА
15.12.2020, 18:09
“Били жінок палками, труїли газом” – поліція вдруге за день атакувала протестувальників на Майдані
Фото: YouTube

Багато людей, хто стояв біля наметів, змушені були звернутися за допомогою до лікарів з опіками очей.

Тільки що ще раз атакувала поліція. Труїли сльозогінним газом, били людей палками, зламали й вирвали з рук практично усі намети.
 
Про це повідомила користувач Наталя Похмурська.

“Серед тих, що били є багато жінок, і навіть дітей. Жінці з Привокзального ринку Львів, сильно розбили око, текла кров. Багато людей, хто стояв біля наметів, змушені були звернутися за допомогою до лікарів з опіками очей”, – йдеться в дописі
 
В той таки час український доброволець, учасник війни на Сході Артем Луцак повідомив про вибухи, звуки яких нагадують вибухи гранат.

“Гепнуло гранат(?) 8-10... Щось знову в поліції з народом не виходить” – зазначив він.

Читайте також:
Війна
Російський "православний" цирк в Україні, що помилково зветься "Церквою", слід негайно заборонити у зв'язку зі сприянням російській агресії.
25 червня, 19:12
Війна
Прямі спадкоємці більшовиків продовжують знищувати українську культурну спадщину на тимчасово окупованих територіях Півдня.
05 червня, 08:43
Війна
Архітектурний шедевр міста Оріхів – будинок Йоганна Янцена – опинився під ударами артилерії російських окупаційно-терористичних сил.
24 травня, 07:51
Світ
Великий Кобзар був розфарбований у російський триколор, а на постаменті можна було побачити відомі елементи російської пропаганди.
22.06.2021, 15:50
Політика
Може, в урядовому кварталі путін щось у воду підмішав?
вчора, 12:35