1 млн грн захисникам України від Великосорочинської громади

ПОЛТАВА
04 червня, 21:52
1 млн грн захисникам України від Великосорочинської громади

Фронтовики отримають вагому фінансову підтримку для забезпечення нагальних потреб. Тиловики з Полтавщини сприяють цьому процесові.

Показовим свідченням є рішення, одноголосно ухвалене депутатами Великосорочинської сільської ради на позачерговій сесії. Напередодні обранці узгодили зміни у місцевому бюджеті громади на поточний рік.

Зазначається, що патріотично налаштована влада Великих Сорочинців, на відміну від полтавських «зелених ямщиків», продовжує допомагати фронтовим підрозділам Сил оборони України. Це незмінний пріоритетний напрямок роботи громади. 

Саме тому додатково виділено 1 мільйон гривень на закупівлю необхідного обладнання (БПЛА, РЕР/РЕБ), яке невдовзі надійде на передову. Важливо наближати спільну перемогу разом, а не набивати власні кишені у той час, коли воїни дають відсіч окупантам.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як Миргородська міська рада на тижні погодилися спрямувати на підсилення захисників України 3,3 мільйона гривень. За вказану суму обіцяно придбати необхідне оснащення.

Читайте також:
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
вчора, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
вчора, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56
Полтава
Родини воїнів, які віддали своє життя за кожного із нас, на урочисте відкриття Алеї Героїв не запросили. Це був закритий захід для обраних.
02 липня, 20:39
Полтава
Охочих узяти участь у тендері зі спорудження підземного укриття не знайшлося. Влада міста розмірковує над новою пропозицією.
30 червня, 08:12