1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» відкрив рекрутинговий центр на Харківщині

ВІЙНА
13 лютого, 19:20
1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» відкрив рекрутинговий центр на Харківщині

Виведений на оновлення фронтовий підрозділ потребує поповнення свіжими силами. Долучайтеся до лав незламних і легендарних «Вовків Да Вінчі»!

Набір рекрутів командування 1 Окремого штурмового батальйону 67 Окремої механізованої бригади відбувається не у комфортному офісі на площі Ринок у центрі Львова чи на столичному Майдані Незалежності, а впритул до передової. Конкретніше — на Куп'янському напрямку.

Як вдалося з'ясувати, станом на тепер 1 ОШБ «Да Вінчі» потребує фахівців різних напрямків, зокрема: штурмовик; оператор БПАК; оператор систем РЕБ/РЕР; стрілець-санітар. Надалі підрозділ планує відкривати аналогічні рекрутингові установи в інших населених пунктах України, на Бахмутському, Лиманському чи будь-якому іншому напрямку.

«Хрумкий офісний ремонт і працюючих за ноутами фахівців із селекції персоналу та психологів вирішили залишити за кадром. Подія була анонсована за допомогою пресрелізів, що надсилалися представникам медіа. Але дістатися нашої установи змогла лише одна знімальна група, яка індиферентна щодо фактора ризиків війни. Журналістам вдалося поспілкуватися з представниками командування батальйону — другом «Перуном» та окремими працівниками нашої організації.

Для декого із бійців це тисячний дубль безпосередньої роботи в полях, для інших — перше робоче відрядження. А якщо без лірики, наш підрозділ продовжує виборювати Перемогу. Впродовж останніх днів бійці здобули успіх на полі бою та поповнили обмінний фонд приблудами з сусідньої держави. Позитивний результат забезпечено завдяки здібним командирам та хоробрості звичайних бійців», — повідомили у пресслужбі 1 ОШБ «Да Вінчі» 67 ОМБр.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, що батальйон «Да Вінчі» може бути тільки один — у складі ДУК ПС. Цей підрозділ уже 10-й рік поспіль знищує росіян на передовій.

1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» відкрив рекрутинговий центр на Харківщині_1
1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» відкрив рекрутинговий центр на Харківщині_3
1 штурмовий батальйон «Да Вінчі» відкрив рекрутинговий центр на Харківщині_5
Читайте також:
Історія
Найбільш дивна війна, що її вела Русь-Україна, — похід сина Ярослава I Мудрого на Константинополь. Сталася ця подія у далекому 1043 році.
вчора, 20:28
Опінії
Чому ми кидаємо вперед молодих, але забороняємо служити тим, кому за 60?
03 квітня, 16:13
Війна
Фронтовики не можуть підлаштовуватися під забаганки планувальників у тилу. Ціна взяття кожної ворожої позиції — втрачені життя захисників.
27 березня, 08:09
Опінії
Пани Ахвіцери не ходять на позиції. Їх війна дуже схожа на комп'ютерну стратегію. На тисячі покладених душ усім пох@й.
13 березня, 18:20
Опінії
Знищення противником нашого Хаймарса на відстані 40 км від лінії фронту — дуже тривожний сигнал.
07 березня, 16:13
Війна
Постачальники поставили ультиматум Міністерству оборони України
06 березня, 16:07