24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди

ВІЙНА
17.10.2022, 18:34
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди

У вільний від бойових дій проти російського окупаційно-терористичного контингенту час наші захисники вчаться долати природні стихії.

Відповідний фотозвіт із місця проведення маневрів виклали на офіційній Facebook-сторінці 24 Окремої механізованої бригади імені короля Данила, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

У пресслужбі вказаного підрозділу Збройних Сил України уточнили, сучасний характер війни, зокрема, під час наступальних дій, вимагає підготовки та вмінь бійців діяти на будь-якій місцевості та рельєфі.

«Королівські піхотинці відточують навички форсування водних перешкод. Одним із видів підготовки наших воїнів є проведення занять із подолання водойм. Під час таких занять механіки-водії бойових машин мають можливість отримати практичний досвід форсування водних перешкод, а отже, бути впевненими у своїх силах та техніці, якщо виникне необхідність виконувати такі завдання вже в бойовій обстановці»,– прокоментували ситуацію у 24 ОМБр імені короля Данила.

Водночас із міркувань безпеки у підрозділі не вказується, де саме відбуваються подібні маневри, але наголошено, що українські річки не стануть на заваді для планового вигнання з нашої Батьківщини російських загарбників.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що в Одеській області відбулися планові польові навчання особового складу 88 батальйону морської піхоти з бойовою стрільбою.

24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_1
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_3
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_5
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_7
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_9
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57