24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди

ВІЙНА
17.10.2022, 18:34
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди

У вільний від бойових дій проти російського окупаційно-терористичного контингенту час наші захисники вчаться долати природні стихії.

Відповідний фотозвіт із місця проведення маневрів виклали на офіційній Facebook-сторінці 24 Окремої механізованої бригади імені короля Данила, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

У пресслужбі вказаного підрозділу Збройних Сил України уточнили, сучасний характер війни, зокрема, під час наступальних дій, вимагає підготовки та вмінь бійців діяти на будь-якій місцевості та рельєфі.

«Королівські піхотинці відточують навички форсування водних перешкод. Одним із видів підготовки наших воїнів є проведення занять із подолання водойм. Під час таких занять механіки-водії бойових машин мають можливість отримати практичний досвід форсування водних перешкод, а отже, бути впевненими у своїх силах та техніці, якщо виникне необхідність виконувати такі завдання вже в бойовій обстановці»,– прокоментували ситуацію у 24 ОМБр імені короля Данила.

Водночас із міркувань безпеки у підрозділі не вказується, де саме відбуваються подібні маневри, але наголошено, що українські річки не стануть на заваді для планового вигнання з нашої Батьківщини російських загарбників.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що в Одеській області відбулися планові польові навчання особового складу 88 батальйону морської піхоти з бойовою стрільбою.

24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_1
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_3
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_5
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_7
24 бригада імені короля Данила показала, як форсує водні перешкоди_9
Читайте також:
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46
Війна
За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.
04 березня, 19:23
Світ
Сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.
27 лютого, 19:14