30 мільйонів гривень застави — ВАКС обрав запобіжний захід меру Одеси

КРИМІНАЛ
11 жовтня, 16:29
30 мільйонів гривень застави — ВАКС обрав запобіжний захід меру Одеси
Фото: Дзеркало тижня

Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.

За рішенням Вищого антикорупційного суду до міського голови Одеси застосовано запобіжний захід у вигляді застави у сумі 30 млн 213 тис. гривень.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Зазначається, що 11 жовтня 2021 року слідча суддя Вищого антикорупційного суду відмовила у задоволенні клопотання детективів НАБУ про застосування до вказаного підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 120 млн гривень застави.

Також на підозрюваного покладено ряд процесуальних обов’язків, зокрема прибувати до детектива, прокурора та суду за першим викликом; не відлучатися міста проживання без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива або суд про зміну свого місяця проживання та роботи, утримуватись від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у кримінальному провадженні, здати на зберігання паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

Питання щодо оскарження вказаного запобіжного заходу буде прийнято після ознайомлення з повним текстом рішення суду.

вибір редакції
Читайте також:
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23 вересня, 15:18
Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї прокоментував сьогоднішню новину про розстріл студентів у РФ.
20 вересня, 15:53
Народні обранці Республіки Вірменія ухвалили законопроєкт, яким встановлено кримінальну відповідальність за публічну лайку.
31 липня, 18:56
Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня 2021 року
14 липня, 18:15
Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".
16 червня, 09:23
Рада відхилила законопроєкт про використання поліцейськими шокерів
29 квітня, 19:50