45 ОАБр ЗСУ зачищає степову Україну від росіян

ВІЙНА
31 травня, 07:45
45 ОАБр ЗСУ зачищає степову Україну від росіян

Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.

Про це йдеться у ролику, оприлюдненого на Facebook-сторінці 45 Окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, вказаний передовий підрозділ активно працює на Василівсько-Пологівському напрямку, доводячи на практиці вислів полковника Євгена Коновальця:

У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю.

Наголосимо, що артилеристи з лав 45 ОАБр ЗСУ цілодобово роблять "смерть ворогам" у Запорізькій області, зокрема використовуючи західні зразки важкого далекобійного озброєння.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що хай би там як, але гаубиці та гармати на фронті відіграють чи не найбільш визначальну роль у цій війні.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.
06 вересня, 19:09
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18