А кількості Україна давно має протиставити якість і технопрорив

ВІЙНА
01 вересня, 11:45
А кількості Україна давно має протиставити якість і технопрорив

Завдання національної безпеки та державної оборони Київ почав вирішувати після 24.II.2022. До того на все це плювали заради ґешефту.

Такою думкою поділився провідний експерт аналітичного центру «Об'єднана Україна» Олексій Кущ. Пропонується покращити підготовку резервів, мотивацію й запровадити зрозумілі правила для всіх (народу та еліт) у форматі переманеної відкритої країни.

Найголовнішою ознакою розв'язання ситуації названо технологічну і технічну переваги української армії, котра не зможе перемогти загарбника, який переважає у всьому (перш за все, кількісно). Адже саме технології дозволяють контролювати стан справ на фронті й у тилу.

«З вашого дозволу, наведу популярний у наших ура-патріотів досвід Ізраїлю. Технології дозволяють йому стримувати іранську «Вісь ісламського опору» чисельністю понад 100 мільйонів осіб при наявності власного населення у 10 мільйонів ізраїльтян. Очевидно, що якби Ізраїль уплутався у розмін людьми під час своїх воєн, — давно програв і знелюднів. Тому значна частина технічної переваги створена Ізраїлем самостійно, там не бояться експериментувати та помилятися.

І на відміну від України, не бояться вигадувати «свій локомотив », як казали у нас деякі «реформатори», не покладаючись на західних союзників. В Ізраїлі створили свій танк, свою цивільну та військову техніку. У нас же роками промисловість деградувала й руйнувалася, а тепер ми випрошуємо по літаку/танку/ППО/гарматі/ракеті у партнерів, бо своє почали робити лише тепер, коли припекло. Що заважає і заважало Україні робити так, як Ізраїль, — окреме питання», — заявив Олексій Кущ.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична й щодня погіршується.

Читайте також:
Війна
Горе-Кулібіни з окупаційно-терористичного контингенту РФ мають змогу для продукування смертоносної техніки. Перш за все, повітряної.
03 вересня, 14:57
Війна
Окупаційно-терористичний режим РФ за підтримки КНР та Ірану озброюється. Нові смертоносні дрони невдовзі полетять на голови українців.
13 серпня, 12:31
Війна
Компанії з виробництва безпілотників отримують блискавичний зворотний зв'язок від українських користувачів. Інженери покращують техніку.
07 липня, 12:04
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01