Адиґи планують зробити Краснодар столицею своєї держави

СВІТ
10.03.2023, 19:53
Адиґи планують зробити Краснодар столицею своєї держави

Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.

Зокрема, адиґи пропонують зробити адміністративний центр Кубані – місто Краснодар – столицею власної самостійної держави, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наш кореспондент зв'язався з національним рухом адиґів аби з'ясувати, яким чином та хто буде повертати мегаполіс, нині заселений росіянами, українцями, вірменами, азербайджанцями та козаками.

«Очевидно, що ніхто з нас немає поганих намірів, але методи нашої боротьби з окупаційним кремлівським режимом тримаємо у таємниці зі зрозумілих причин. Що ж на рахунок теперішнього населення Краснодару, то ніхто нікого не буде виселяти силоміць. Ми просто повернемо Краснодару до складу своєї незалежної держави та надамо статус столиці», – прокоментував ситуацію представник адиґейського національного руху Рустам Балкарі.

Також чоловік наголосив на тому, що навіть після заселення Кубані українцями та геноцидної Кавказької війни у тому ж Краснодарі до 1940-х років зберігалися цілком адиґські (черкеські – прим. ред.) назви вулиць, які потім комунізували за наказом Кремля.

«Коли теперішня Росія розпадеться, а це відбудеться дуже скоро, то Краснодар повинен назад перейти до Адиґеї. Оскільки свого часу шовіністи з Комуністичної партії Лєніна-Сталіна відібрали Краснодар у Республіки Адиґеї й передали до складу новоутвореної Кубанської області, а згодом – зробили центром однойменного краю.

Варто просто нагадати, що столицею Адиґеї був саме Краснодар. Але свавільні більшовики навмисно перенесли у непримітний і відрізаний від цивілізації Майкоп. Тому слід виправити цю історичну несправедливість», – додав Рустам Балкарі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поневолені ресурсною федерацією московією корінні етноси Північного Кавказу мають останній шанс на здобуття власного суверенітету.

Читайте також:
Політика
Прокремлівський олігархічний режим на чолі з акціонером фірми «Газпром» Бідзіною Іванішвілі плює на своїх громадян. Тбілісі скорився Москві.
02 червня, 11:15
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Історія
23.II.1944 року совєцький режим розпочав каральну операцію під назвою "Сочевиця". Було депортовано до півмільйона чеченців та інгушів.
23.02.2023, 17:32