Батальйон імені Шейха Мансура планує відкрити «другий фронт» у Чечні

СВІТ
17.07.2022, 17:51
Батальйон імені Шейха Мансура планує відкрити «другий фронт» у Чечні
Фото: Kavkaz Center

Чим довше й агресивніше воюють російські окупанти та терористи на нашій землі, тим імовірнішою є поява всередині РФ внутрішнього фронту.

Про це відкрито заявив речник добровольчого чеченського Батальйону імені Шейха Мансура у складі Сил оборони України Іслам Бєлокієв, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kavkaz Center".

За його словами, станом на тепер командування вказаного підрозділу розподілило майбутній театр нової визвольної війни на 16 секторів, об'єднаних у 3 фронти: Північний, Центральний і Південний.

«У кожному з визначених відтинків Чеченської Республіки Ічкерія наші люди розпочали роботу з мирним населенням. Це нам потрібно для виявлення ворожої дислокації, шляхів сполучення, типів озброєння, кількості людей та техніки. Ми вже знаємо про угруповання осіб, які брали участь в отруєнні групи Ясіра й убивстві групи Докаєва. Нам також відомо про ворожі позиції, бази російські, аж до точної чисельності кухарів на них», – повідомив речник Батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв.

Своєю чергою, представники окупаційного режиму під проводом путінського піхотинця-шакала Рамзана Кадирова назвали вищевикладену заяву "нікчемною", але не уточнили: вони будуть протидіяти ічкерійському визвольному фронту чи все ж тікатимуть із Грозного до Москви.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова. 

Читайте також:
Політика
Верховна Рада визнала Республіку Ічкерія тимчасово окупованою росією і засудила геноцид чеченського народу
18.10.2022, 14:00
Світ
За даними японського зовнішньополітичного відомства, заходи набирають чинності з 6 лютого.
13:31
Світ
Багато загиблих та поранених
10:50
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
вчора, 21:04
Світ
Представники найчисленнішого тюркськомовного етносу кипчацької групи Республіки Дагестан закликали одноплемінників до єднання.
вчора, 17:09
Світ
Як себе поводити, якщо ворог застосує ядерну зброю
вчора, 12:35