Батальйон імені Шейха Мансура планує відкрити «другий фронт» у Чечні

СВІТ
17.07.2022, 17:51
Батальйон імені Шейха Мансура планує відкрити «другий фронт» у Чечні
Фото: Kavkaz Center

Чим довше й агресивніше воюють російські окупанти та терористи на нашій землі, тим імовірнішою є поява всередині РФ внутрішнього фронту.

Про це відкрито заявив речник добровольчого чеченського Батальйону імені Шейха Мансура у складі Сил оборони України Іслам Бєлокієв, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kavkaz Center".

За його словами, станом на тепер командування вказаного підрозділу розподілило майбутній театр нової визвольної війни на 16 секторів, об'єднаних у 3 фронти: Північний, Центральний і Південний.

«У кожному з визначених відтинків Чеченської Республіки Ічкерія наші люди розпочали роботу з мирним населенням. Це нам потрібно для виявлення ворожої дислокації, шляхів сполучення, типів озброєння, кількості людей та техніки. Ми вже знаємо про угруповання осіб, які брали участь в отруєнні групи Ясіра й убивстві групи Докаєва. Нам також відомо про ворожі позиції, бази російські, аж до точної чисельності кухарів на них», – повідомив речник Батальйону імені Шейха Мансура Іслам Бєлокієв.

Своєю чергою, представники окупаційного режиму під проводом путінського піхотинця-шакала Рамзана Кадирова назвали вищевикладену заяву "нікчемною", але не уточнили: вони будуть протидіяти ічкерійському визвольному фронту чи все ж тікатимуть із Грозного до Москви.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова. 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Верховна Рада визнала Республіку Ічкерія тимчасово окупованою росією і засудила геноцид чеченського народу
18.10.2022, 14:00
Світ
Цинізм не знає меж. Поки уряд Південної Кореї вкладається у перемогу України, сеульський автовиробник допомагає росії не програти війну.
09:33
Світ
Апарат Odysseus американської приватної компанії здійснив успішну посадку в районі південного полюса Місяця.
23 лютого, 11:40
Світ
Аналітики вважають, що Сі Цзіньпін може використовувати науково-дослідний об'єкт для шпигунства. У Пекіні подібні заяви відкидають.
22 лютого, 19:23
Світ
Підлеглі ніколая патрушева і сєргєя наришкіна спецслужбісти повертаються на Захід. У їхньому багажу є все: від отруйних газів до вибухівки.
22 лютого, 14:54
Світ
У їхніх телефонах виявили шпигунські програми.
21 лютого, 18:38