Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько

СВІТ
26 травня, 11:45
Зустріч президентів Південної Кореї та України у Японії. Цікаві вирази обличчя у корейців, коли у них вимагають гроші, вони не можуть відмовити та знають, що їх їм не повернуть.
Зустріч президентів Південної Кореї та України у Японії. Цікаві вирази обличчя у корейців, коли у них вимагають гроші, вони не можуть відмовити та знають, що їх їм не повернуть.

Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, щодо розміру фінансової допомоги Україні

Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, яка, за підсумками поїздки Олени Зеленської, заявила, що Південна Корея надасть цього року 300 млн дол. допомоги, і до 8 млрд дол. у 2024 році, хоча було обіцяно лише 30 млн дол. та ще 100 млн перебуває на розгляді.

Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько_1

Після звернення корейського міністерства фінансів, міф про 8 млрд дол. був видалений із сайту уряду України.

Але згадка 300 млн все ще є. І корейці думають, що цю суму Київ розраховує від них отримати.

Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько_3

Нагадаємо, що Олена Зеленська нещодавно відвідала Сеул в рамках своєї PR-кампанії із захисту безпеки українських матерів та дітей перед агресією росії проти України.

Хто уповноважував Олену Зеленську вести переговори від імені України невідомо.

Раніше "Останній Бастіон" вже звертав увагу читачів на те, що актор, який грає роль президента України, неодноразово брехав європейським високопосадовцям та європейській спільноті, вказуючи то на подолання корупції в Україні, то на відсутність "глибинної" корупції в Україні.

Такі заяви родини Зеленських аж ніяк не допомагають покращити імідж України пере західними партнерами. Актори 95-го кварталу роблять з воюючої країни посміховисько.

Ми вкотре наголошуємо на тому, що Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність, а не актори комедійного жанру.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Така версія походження титульної нації України від зайд, які окупували Україну
02 червня, 08:45
Виміри
Депутати проголосували за законопроєкт № 8401 — він скасовує воєнні пільги для ФОП, повертає податкові перевірки й штрафи
01 червня, 15:01
Опінії
Відмова обговорювати негативне й невигідне може призвести до поганих наслідків
01 червня, 07:25
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
31 травня, 20:40
Виміри
ГУР МО видав довідку Трубіцину, який знаходився під слідством, що він виконує завдання, і 13 травня Трубіцин виїхав з України
31 травня, 16:18
Політика
Психологічна стійкість і зрілість критично необхідні для нашої перемоги. Дарма, що "слугам неукраїнського народу" чхати на здоровий глузд.
30 травня, 16:32