Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько

СВІТ
26.05.2023, 11:45
Зустріч президентів Південної Кореї та України у Японії. Цікаві вирази обличчя у корейців, коли у них вимагають гроші, вони не можуть відмовити та знають, що їх їм не повернуть.
Зустріч президентів Південної Кореї та України у Японії. Цікаві вирази обличчя у корейців, коли у них вимагають гроші, вони не можуть відмовити та знають, що їх їм не повернуть.

Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, щодо розміру фінансової допомоги Україні

Корейський Мінфін спростував заяву першого віцепрем'єр-міністр України Юлії Свириденко, яка, за підсумками поїздки Олени Зеленської, заявила, що Південна Корея надасть цього року 300 млн дол. допомоги, і до 8 млрд дол. у 2024 році, хоча було обіцяно лише 30 млн дол. та ще 100 млн перебуває на розгляді.

Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько_1

Після звернення корейського міністерства фінансів, міф про 8 млрд дол. був видалений із сайту уряду України.

Але згадка 300 млн все ще є. І корейці думають, що цю суму Київ розраховує від них отримати.

Актори 95-го кварталу продовжують робити з воюючої країни посміховисько_3

Нагадаємо, що Олена Зеленська нещодавно відвідала Сеул в рамках своєї PR-кампанії із захисту безпеки українських матерів та дітей перед агресією росії проти України.

Хто уповноважував Олену Зеленську вести переговори від імені України невідомо.

Раніше "Останній Бастіон" вже звертав увагу читачів на те, що актор, який грає роль президента України, неодноразово брехав європейським високопосадовцям та європейській спільноті, вказуючи то на подолання корупції в Україні, то на відсутність "глибинної" корупції в Україні.

Такі заяви родини Зеленських аж ніяк не допомагають покращити імідж України пере західними партнерами. Актори 95-го кварталу роблять з воюючої країни посміховисько.

Ми вкотре наголошуємо на тому, що Україною мають керувати ті, кому вона потрібна, а не ті, хто її обкрадає та намагався здати ворогам. Україну мають очолювати ті, хто воював за її незалежність, а не актори комедійного жанру.

Саме тому, проголошений "Останнім Бастіоном" курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
«Слуги урода» не припиняються руйнувати енергетичну систему держави. Фактично, вони свідомо підігрують російським загарбникам.
20:35
Опінії
Я цілком розумію військових, які відмовляються приходити на засідання цієї комісії, бо відвідувати подібні заходи – то не поважати себе.
12 червня, 15:01
Опінії
Навіщо Україні міністр, який не вірить в ефективність детінізації економіки?
12 червня, 10:28
Опінії
А часто призводить до військових переворотів.
10 червня, 15:25
Політика
Найєм звинуватив Шмигаля та уряд у системному зриві програм побудови оборонних споруд, захисної інфраструктури в енергетиці та будівництві
10 червня, 11:55
Опінії
Менеджер «найпотужнішого лідора світу» не приховує, що саме він керує Україною. «Квартальний» блазень лише маріонетка в його руках.
10 червня, 07:16