Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці

ПОЛТАВА
13.10.2023, 14:04
Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці

Українських захисників, полеглих смертю хоробрих на війні за незалежність, увічнили на Полтавщині. Пам'ять про їхні звитяги житиме вічно.

Відповідні кадри з відкриття Алеї Слави землякам оприлюднила пресслужба Карлівської міської ради. Вшановано двадцять одного героя, які віддали життя у бою за Батьківщину.

Присутні на урочистому заході карлівці поіменно згадали незламних воїнів, що віднині тримають небо над Україною. Їх славну пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

Настоятель місцевого Свято-Пантелеймонівського храму ієрей Богдан Довбака провів освячення та молебень за полеглими. У міськраді з сумом стверджують, що Алея Слави буде доповнюватися новими портретами та іменами, бо війна триває і втрати зростають.

«За час коли виготовлялися меморіальні конструкції, Карлівщина втратила ще трьох захисників: Віктора Глуховерю, Дениса Плакущого, Віталія Торопенка. Ми пам'ятатимемо кожного. Адже поки ми пам'ятаємо, поки ми вшановуємо, Герої не вмирають!», — повідомили у міськраді.

Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці_1
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31
Історія
Російська і совєцька науковці-пропагандисти попсували нашу історію. Замовченню та забуттю підлягали цілі пласти, які нині повертаються.
13 лютого, 12:37
Історія
Найкраще про звірства більшовиків говорять самі ідейні комуністи (марксисти). Важливо пам'ятати, злочинцями були вихідці з Юдиного коліна.
04 лютого, 16:31
Позиція
Нарешті в обласному центрі відбудеться відновлення історичної справедливості. Джохару Дудаєву встановлять у Полтаві пам'ятну дошку.
01 лютого, 13:09
Історія
30 січня 1930 року більшовицький окупаційний режим відновив класовий терор. Заможне селянство із так званих «куркулів» мало зникнути.
30 січня, 12:30
Полтава
Відновлена українська держава існує вже 32 роки, але вітчизняна гуманітаристика досі сповнена брехні. Особливо, що стосується історії.
21 січня, 19:57