Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці

ПОЛТАВА
13.10.2023, 14:04
Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці

Українських захисників, полеглих смертю хоробрих на війні за незалежність, увічнили на Полтавщині. Пам'ять про їхні звитяги житиме вічно.

Відповідні кадри з відкриття Алеї Слави землякам оприлюднила пресслужба Карлівської міської ради. Вшановано двадцять одного героя, які віддали життя у бою за Батьківщину.

Присутні на урочистому заході карлівці поіменно згадали незламних воїнів, що віднині тримають небо над Україною. Їх славну пам'ять вшанували хвилиною мовчання.

Настоятель місцевого Свято-Пантелеймонівського храму ієрей Богдан Довбака провів освячення та молебень за полеглими. У міськраді з сумом стверджують, що Алея Слави буде доповнюватися новими портретами та іменами, бо війна триває і втрати зростають.

«За час коли виготовлялися меморіальні конструкції, Карлівщина втратила ще трьох захисників: Віктора Глуховерю, Дениса Плакущого, Віталія Торопенка. Ми пам'ятатимемо кожного. Адже поки ми пам'ятаємо, поки ми вшановуємо, Герої не вмирають!», — повідомили у міськраді.

Алею Слави урочисто відкрили у Карлівці_1
Читайте також:
Історія
Це могла бути синергічна дія невдоволених непевних соратників у співпраці зі спеціальними службами СССР. Вони надурили нашу діаспору у США.
06 травня, 13:44
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
13 квітня, 15:18
Історія
Не називайте мешканців московії «росіянами» чи «русскими», — це просто дитяча помилка. Зрештою, це правило діє для всіх історичних періодів.
11 квітня, 20:34
Історія
Існує погляд, що Голодомор-геноцид перетворив «українську національну свідомість» на «справу мільйонів»? Частка правди у цій фразі є.
12 березня, 20:32
Полтава
Кожен нарід має власних національних героїв. Але є такі постаті, що єднають різні нації, навіть не сусідні, лиш одним своїм потягом до волі.
11 лютого, 19:28
Історія
Для Організації Українських Націоналістів нація була передусім, а от Бог і релігія мали другорядне значення. Свобода волі вважалася даром.
11 лютого, 07:13